• Reklama

Kobieta kupuje Redmi Note 3 Pro Prime IN vs CN

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Kobieta kupuje Redmi Note 3 Pro Prime IN vs CN

Postprzez khaki » poniedziałek, 7 listopada 2016, 01:30

Witajcie
Od razu proszę nie linczujcie... jestem kobietą i szukam dla siebie Xiaomi.
Goldway ma bardzo dużo sprzedanych (ponad 20tys sztuk): Original Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime Special Edition International Version Mobile Phone Snapdragon 650 32GB ROM Fingerprint ID czyli: https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32598227866.html
Czym ta wersja IN różni się od CN (oprócz wielkości) ? Czy jest lepsza?
Ogólnie nie mam zbytnich wymagań, szukam fajnego tel, od 4 lat posiadam (mój pierwszy smartphone) Galaxy S3 i szukam zwyczajnie czegoś co posłuży podobną ilość lat ;)
Nie wiem czy ta wersja international jest jeszcze w kolorze gold, bo taką bym chciała kupić. Wiecie coś na ten temat?
Rozumiem zasady forum, opcję "szukaj", ale totalnie nie mam do tego głowy, a widzę że 1 tel od 2 potrafi różnić się szczególikiem i można wtopić pieniądze.
wyrozumiałe osoby chętne pomóc proszę o odp i propozycje xiaomi które warto kupić (tak do ok.~ 180$)

Aneta
khaki

Reklama

Re: Kobieta kupuje Redmi Note 3 Pro Prime IN vs CN

Postprzez pawel0414 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 02:40

IN posiada dodatkowe pasmo lte 800 którego brak w pozostałych wersjach. Na kenzo ( cn) jest dużo więcej rom'ów niż na kate (in). Myślę, że dla Ciebie jako kobiety i osoby która nie jest maniakiem smartfonów nie będzie żadnej różnicy między tymi wersjami. Pamiętaj jednak że na wersję IN nie pasują case i obudowy od CN bo jest on dłuższy o kilka mm.

Autor postu otrzymał pochwałę
pawel0414

Pochwały: 4

Postprzez khaki » poniedziałek, 7 listopada 2016, 14:58

pawel0414 napisał(a):IN posiada dodatkowe pasmo lte 800 którego brak w pozostałych wersjach. Na kenzo ( cn) jest dużo więcej rom'ów niż na kate (in). Myślę, że dla Ciebie jako kobiety i osoby która nie jest maniakiem smartfonów nie będzie żadnej różnicy między tymi wersjami. Pamiętaj jednak że na wersję IN nie pasują case i obudowy od CN bo jest on dłuższy o kilka mm.

Dziękuje Ci Pawle za odpowiedź.
Bardzo mnie zaskoczyła liczba zamówionych z tej wersji IN, wiec myślałam "pójdę za tłumem i też kupie", ale widzę że CN też by był spoko, a nawet lepszy (złoty kolor i późniejsze case).
khaki

Postprzez tpawel » poniedziałek, 7 listopada 2016, 15:38

Nie sprzedali tyle IN. Poprostu w tj samej aukcji były oba dostępne i się feedback nabił.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 40

Postprzez jan1994 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 16:41

Powinnaś jeszcze zastanowić się nad Xiaomi Redmi Pro - masz porównanie tych trzech telefonów.
Xiaomi Redmi Pro ma ekran oled i chyba lepszy aparat :lol:
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez khaki » poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:00

tpawel napisał(a):Nie sprzedali tyle IN. Poprostu w tj samej aukcji były oba dostępne i się feedback nabił.

:D tyle lat w niewiedzy
jan1994 napisał(a):Powinnaś jeszcze zastanowić się nad Xiaomi Redmi Pro - masz porównanie tych trzech telefonów.
Xiaomi Redmi Pro ma ekran oled i chyba lepszy aparat :lol:

a on ma procesor mediatek według tego porównania. Znajomi mówili żeby się wystrzegać mediateka bo się lubi zagrzać itp

Pytanie: jest jakaś różnica w trwałości między baterią li poli a li ion? Wiem [z modelarstwa] że poli może explodować przy uderzeniu, ale jak to się ma do korzystania w telefonie?
khaki

Postprzez jan1994 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:11

Na temat Redmi Pro i jego procesora proponuję poczytać tu. Moim zdaniem to najlepszy wybór z tej trójki.
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez tpawel » poniedziałek, 7 listopada 2016, 19:01

Akurat ten mtk jest spoko, z resztą nowe snapy też. Był ten okres ok 2015 że wszystko co nowe to się grzało :)
Jednym z pierwszych w miarę wydajnych z tych nie grzejących był mtk x10. W tym czasie snapy 615,808 czy 810 robiły za grzałki. Oczywiscie w różnych modelach w różnym stopniu

tpawel
VIP

Pochwały: 40

Powrót do Xiaomi