• Reklama

Klon iPhone 6 Goophone i6

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Klon iPhone 6 Goophone i6

Postprzez tomik » poniedziałek, 16 maja 2016, 18:01

Witam, zgłosiła się do mnie znajoma z pracy czy nie mógłbym sprawdzić jej telefonu bo instalują się jej różne aplikacje i śmieci wyskakują jak np. reklamy itd. No i pierwsze co pomyślałem to factory reset, znalazłem na necie objaśnienie krzaków w factory menu i zrobiłem reset, okazało się że nic się nie zmieniło po resecie, nadal instalują się aplikacje i wyskakują reklamy. Czy mógłbym liczyć na jakąś pomoc z Waszej strony w tej sprawie? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
tomik

Reklama

Re: Klon iPhone 6 Goophone i6

Postprzez saperq » poniedziałek, 16 maja 2016, 18:20

Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez tomik » wtorek, 17 maja 2016, 20:59

Myślałem o tym ale nie za bardzo się na tym znam, a z tego co czytałem nie ma jakiegoś popularnego/dobrego ROMu na tej stronie
tomik

Postprzez ra-vau » wtorek, 17 maja 2016, 22:55

to byl full hard reset? pamec wewnetrzna, cache itd? czy tko do ustawien fabrycznych z poziomu menu?

jesli nie znasz sie na zmianie r'omu, to nie ruszaj... jest 'milion wersji' tej podrbki. wgrasz zly, to ceglisz fona i narobisz.sobie klopotu
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Postprzez tomik » czwartek, 19 maja 2016, 12:15

ra-vau napisał(a):to byl full hard reset? pamec wewnetrzna, cache itd? czy tko do ustawien fabrycznych z poziomu menu?

jesli nie znasz sie na zmianie r'omu, to nie ruszaj... jest 'milion wersji' tej podrbki. wgrasz zly, to ceglisz fona i narobisz.sobie klopotu

Zrobiłem hard reset i nic się nie zmieniło, ledwo wyskoczył ekran powitalny i już chciał otwierać jakąś stronę internetową. Właśnie boje się zceglić telefon, co byś mi radził najlepiej zrobić?
tomik

Postprzez darco24 » niedziela, 5 czerwca 2016, 00:42

a po jaką cholere robiłes z krzaczków hard reset przecież masz dostęp z menu przywrócenia fabryczne ....
nie ma co się bac wgrywac romy tylko trzeba znac faktyczny Realny procek jaki sie ma i ilość ram a sprawdzac można za pomocą mtkDroidtools lub z za pomocą przysłowiowych krzaczków przedostatni krzaczek i i pokaże nam co w nim drzemie :)
darco24

Postprzez darco24 » niedziela, 5 czerwca 2016, 01:00

co wy sie tak uceglania boicie . jedna ważna zasada bateria w pełni naładowana . w przypadku zlego wgrania romu fakt tel is dead ale jest widziany przez pół sekundy przez pc i szukamy kolejnego romu jesli wczesniejszy zły:)
jesli jest nie widziany z tyłu miedzy aparatem a lampą doświetlającą jest mała dziurka (wszyscy myslą ze to mikrofon lub co inne ) dupa jest to przycisk RESET nie wieżycie ? wezcie szpilke/wykałaczke i wcisnijcie.
jesli jest dalej nie widziany zmiencie usb w pc tzn uzyjcie drugiego usb w pc . lub podczas wgrywania romu jak flashtool odpalony i tel podlanczany wtedy instalka sterownika mtk
jesli to tez nie pomaga to są punkty kontrolne na plycie głownej ale to potrzebne raz na hmm jakis tam odsetek proceta
darco24

Powrót do INNE MARKI