• Reklama

Klon galaxy s6

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Klon galaxy s6

Postprzez adalberto5 » wtorek, 8 września 2015, 22:54

tpawel napisał(a):Wg mnie kompletnie nie. Korzystalem z duzo slabszego t450,nie bedąc graczem i nigdy mi to nie przeszkadzalo

Potwierdzam. Ostatnio testuję clone'a galaxy s6, dual sim, obie LTE, 1GB RAM i rzeczywiście jest słaby na tle parametrów droższych telefonów. Ale... cały sierpień korzystałem z niego i było spoko. W żadną grę nie grałem, to fakt /choć testowałem Angry Birds/, ale do codziennych spraw: dzwonienie, smsy, internet, poczta, zdjęcia /o dziwo bardzo fajne/, czy udostępnianie internetu, a nawet rozmowy video /Skype/ - wszytko działało normalnie. Na co dzień używam iPhone i nie chcę tu mówić, że to najlepszy telefon na świecie, ale clone s6 służył mi równie dobrze. Jeśli ktoś chciałby obejrzeć filmik, który zrobiłem /proszę o wyrozumiałość, nie jestem filmowcem/, to proszę zerknąć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Fgt-kIlXDL4
------
Zamówiłem - tak przy okazji - Bluboo x550 i mam nadzieję, że za kilka/naście/ dnie przyjdzie. Postaram się opisać swoje wrażenia, działanie telefonu, ile trzyma bateria i tego typu rzeczy. Oczywiście jeśli ktoś chciałby poczytać.
adalberto5

Reklama

Powrót do INNE MARKI