• Reklama

KK dla G5S już na stronie Polskiej

Re: KK dla G5S już na stronie Polskiej

Postprzez fido » 15 kwi 2015, o 08:33

fido napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No niestety nie mogę znaleźć romu KK z polskiej dystrybucji a chyba warto wgrać bo jak wgrałem ten z needrom to telefon lepiej chodził nawet w antutu osiągnął ok 32000 a w oryginalnym ok 26000. Jakby ktoś miał ten rom z polskiej dystrybucji to niech się podzieli jeśli można. Z góry wielkie dzięki.
fido
AKTYWNY

Reklama

Postprzez hellhammer » 15 kwi 2015, o 09:06

Ale co tak Ci zalezy na Polskiej wersji? Przecuiez ta oficjalna jest multilang, nie wszytsko jest w 100% przetlumaczone ale masz jezyk PL i wiekszosc jest ok, a reszta po angielsku. Ja mam 4 telefony jiayu g5s 1/4 2/16 g4c i f1 i tylko na g4c jest wgrany polski rom. Ale roznicy poza wywalonymi 2 apkami( a co za prolbem wlaczyc root i wywalic samemu) nie widze w stosunku do wesji tamtej. No i troszke wiecej przetlumaczona.
Do f1 nie wgrywałem, bo ta co mialem na telefonie jak przyszedl z chin byla nowsza wersja kompilacji, a jezyk PL odrazu przestawiłem.

A co do klawiatury, co za poroblem zainstalowac swiftkey albo inna klawe a tamta wyłaczyć? Sam tak zrobiłem w g5s

ejiayu.com odpisali mi, że dzial dwonload wróci, ale nie wiedzą kiedy. jiayupolska.pl to inna firma a tam nie ma kk do g5s.
Takze czekaj, aż wróci, albo ja sprawdzę u siostry czy nie ma tego romu ściągnietego. Nie mniej jednak, czy warto....
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fido » 15 kwi 2015, o 10:19

Wiem że można dograć klawiaturę i inne rzeczy ale w tym romie http://www.needrom.com/download/jiayu-g5s-kk/ jak go wgram to automatycznie jest język chiński po zmianie na język polski i tak pozostają w różnych opcjach chińskie krzaki, nawet dialer jest po chińsku a to już trochę utrudnia pracę. Jak wgrałem ten rom i później wgrałem ten update to telefon mi nie staruje cały czas tylko napis Jiayu chyba że coś źle robię. Jakby było po angielsku to bym aż tak nie parł na język polski bo sam mam G3S i też tam mam nie wszystko przetłumaczone. Jakbyś mógł to poszukaj albo chociaż może poradzisz mi co i może źle robię przy wgrywaniu romu i update. Mam jeszcze pytanie w w swoim g5S zmieniałeś może recovery jeśli tak to na jakie i w jaki sposób.
fido
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » 15 kwi 2015, o 11:24

fido napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A ten oryginalny rom co miales wgrany? CZemu z niego zrezyggonowales? Czy antutu jest tak dla Ciebie wazny? przeciez to nic nie znaczace cyferki.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fido » 15 kwi 2015, o 12:53

Jak na razie nie zrezygnowałem powróciłem do 4.2 pobranego z jiayu polska
Chciałem grać KK dla testów zobaczyć jak chodzi telefon i na pierwszy rzut oka wydaje mi się że telefon na KK chodzi troszkę lepie ale to bym musiał potestować dłużej bo na need rom dość pozytywnie o nim wypowiedzieli. Ale może do testów wgram ten z need rom i podogrywam klawiaturę i jakiegoś dialera, z drugiej strony może poczekam jak się pokaże z polskiej dystrybucji chociaż nie wiadomo kiedy to nastąpi.
Jeszcze się zastanawiam nad poprawą gps ale to już by trzeba ingerować mechanicznie w telefon bo może by się udało tą metodą poprawić gps gps-fix-za-5zl-t17541.html#p171436
fido
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje