• Reklama

KK dla G5S już na stronie Polskiej

Re: KK dla G5S już na stronie Polskiej

Postprzez color1 » 5 gru 2014, o 18:22

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wgranie nowego romu to chyba znacznie wiekszy problem (zwlaszcza z przywracaniem ustawien wielu aplikacji) niz sciagniecie apki z google play i jej uruchomienie...
color1

Pochwały: 1
Telefon:: kilka różnych
ROM: fabryczny

Reklama

Postprzez hellhammer » 11 gru 2014, o 10:25

color1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wgranie nowego romu to chyba znacznie wiekszy problem (zwlaszcza z przywracaniem ustawien wielu aplikacji) niz sciagniecie apki z google play i jej uruchomienie...

Jaki problem?Przeciez jest pelno poradnikow oraz filmikow instruktazowych! Pozatym na stronie domowej jiayu też jest instrukcja krok po kroku wgrywania romu. Wiec nie wiem o czym Ty mówisz, jaka w tym trudnosci czytać po koleji co trzeba robić i tyle! Może mamy wgrać roma za Ciebie?

BTW. Wracając do tematu posiada już może ktoś oficjalnego KK pod Jiayu g5s wersja 1GB/4GB? Troche sie boje wgrywac tą ze stronki bo tamta wersja jest po 2/16 i nie wiadomo jak sie zachowa komórka po jego wgraniu.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez color1 » 15 gru 2014, o 00:44

@hellhammer - chyba nie zrozumieliśmy się... ja się nie palę do zmiany romu bo 4.2 działa mi wystarczająco dobrze i stabilnie, co do kk są bardzo różne opinie i nie chcę ryzykować aby potem znów wracać do 4.2 z dodatkowymi problemami z synchro ekranu czy coś w tym rodzaju. pytałem o działanie apki bo tylko z tego względu skusiłbym się do zmiany romu na kk. tak trudno to zrozumieć ?

może po prostu ktoś inny byłby chętny zainstalować z google play, uruchomić i sprawdzić czy działa jak należy ?
color1

Postprzez hellhammer » 23 lut 2015, o 13:59

Pytanie, czy już ktoś próbował wgrać KK na G5S wersje okrojoną czyli 1GB/4GB? Działa ta z strony domowej Jiayu Polska? Czy dalej nic nie wiadomo?
hellhammer
VIP

Postprzez hellhammer » 2 mar 2015, o 12:01

RichardXA napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie pytałem o romy gdzie można zanleźć tylko czy probował ktoś rom na okrojonej wersji. Pozatym po co brac z zewnt stron jak wszytsko jest na stronie domowej jiau?
hellhammer
VIP

Postprzez color1 » 24 mar 2015, o 15:51

A czy ktoś się orientuje, czy są i ew. jakie różnice w ROM z KK pomiędzy tymi dostępnymi na jiayupolska.pl i jiayupolska.com ?
Bo to dwie różne firmy/dystrybutorzy, ta z .com chwali się jakimiś poprawkami językowymi...
Niestety już wgrałem KK ze strony .pl i nie widzi mi się ponowne przeinstalowywanie wszystkich apek... ta z .pl ma niestety sporo niedoróbek językowych (brak roota również), ale też nie mam wiedzy jak wygląda nowy rom z tej drugiej dystrybucji...(czy tłumaczenie jest kompletne, czy jest root), itp.
color1

Postprzez hellhammer » 25 mar 2015, o 11:17

To jest to samo, pelnego spolszczenia nie ma ten telefon
hellhammer
VIP

Postprzez fido » 26 mar 2015, o 08:09

Czy ktoś może powiedzieć czy na KK jest jakaś różnica w działaniu gps'a
fido
AKTYWNY

Postprzez Gravis » 26 mar 2015, o 10:02

Jak jest to moim zdaniem na minus ;)
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez color1 » 31 mar 2015, o 00:41

Co do GPS-a, w poprzedniej wersji u mnie działał dobrze, potem coś namieszałem i przestał działać bez a-gps-a ... upgrade do KK przywrócił mi prawidłowego fix-a
Dodam, jakby to kogoś interesowało, że root-a można przywrócić poprzez "KingoROOT" - wprawdzie identyfikuje jako ALPS JY-G5 ale wszystko robi bezproblemowo, instaluje SuperSU (wymagany restart, bo po zakończonym rootowaniu aplikacja jest niewidoczna) - nie ma zabawy z ROM-ami itp.

aha, w końcu na KK działa Allstream ;)
color1

Postprzez hellhammer » 31 mar 2015, o 08:32

Ale przeciez na oryginalnym romie wczesniejszym root wykonuje sie z poziomu systemu przynajmniej w moim,
hellhammer
VIP

Postprzez fido » 31 mar 2015, o 10:31

color1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tzn że jak wgram nowego rom KK to muszę rootować telefon mimo tego że na oryginale był root ?
fido
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje