• Reklama

Kingzone z1 vs s3

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Kingzone z1 vs s3

Postprzez maksymilian » 6 mar 2015, o 22:49

maksymilian

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Kingzone z1 vs s3

Postprzez shayk » 6 mar 2015, o 22:52

s3 oczywiście
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Maltis » 7 mar 2015, o 02:48

Z tym s3 to w ogóle powinniście na forum baner zrobić. Żeby nikt się o nic nie pytał tylko od razu kupował s3. Wszystkim to polecacie.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez sequential » 7 mar 2015, o 03:07

też odnoszę wrażenie, że jakaś straszna zbiorowa masturbacja tym S3... Dobry parametrycznie cegłofon, ale bez przesady...
Aktualnie sprzedam:
- UMI TOUCH - DWA KOLORY - umi-touch-z-pl-dwa-kolory-t27482.html
sequential
AKTYWNY

Telefon:: Xiaomi

Postprzez ra-vau » 7 mar 2015, o 03:14

xD niezła beka. Panowie, dział porównania, temat konkretny i rzeczowy, marka Kingzone, model Z1 kontra Jiayu S3...

to co ma odpisać? Skoro uważa, że S3 jest lepszy, bo JEST lepszy? Skoro pytanie sprecyzowane, to odpowiedź musi wskazać albo kingzona, albo jiayu. :shock: :roll:

Ja już też pisałem, że na chwilę obecną, Jiayu w wersji 2gb i 3gb są najsensowniejszymi wyobrami, patrząc przez pryzmat marka/jakość/pewność dobrego wyboru VS. cena. :mrgreen:
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez maksymilian » 7 mar 2015, o 21:52

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy po obejrzeniu poniższego filmiku porównującego

Maizu , Kingzone i S3

nie można było by pospekulować ? :)[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k7M1bw5AlvY&feature=youtube_gdata_player[/youtube]

Miłego spędzenia dzisiejszej nocy + :)
maksymilian

Telefon:: Samsung

Postprzez ra-vau » 8 mar 2015, o 12:57

Ale co ty chcesz spekulować? :D W czym Z1 jest lepsze niż jiayu? Jeśli odpowiada ci odpustowy dizajn, ramki i ogólny wygląd, w połączeniu z marką KingZone, to go kup i zamieść tutaj recenzję swoją. Nie zapomnij tylko wrócić po kilku miesiącach i dopisać spostrzeżeń w związku z użytkowaniem dłuższym niż doba... ;)

Poczytaj jakie kwiatki wychodzą w telefonach ulefone, elephone, po kilku dniach użytkowania, czy miesiącach, ... jeśli zdarzą się po 2 dniach akcja, że ci logo czy litery z niego odpadają, to... nie przemawia do mnie taki stan.

Jiayu, czy meizu, to marki znane, popularne, istniejące długo na rynku w porównaniu z tymi tworami, które zaniżają ceny by zdobyć teraz rozgłos i klientele. Poczytaj o jiayu G4, czy g3s, model istniejący długo, gdzie zmieniali specyfikacje w raz z pojawiającymi się nowościami na rynku, zmieniając SOC, ram, itd... gdzie oprócz problemów z gps, nie było nigdy żadnych wad.

Wybór i tak należy do ciebie, ale... jeśli to telefon na dłuzej niż pół roku, to się dobrze zastanów.

(ps. czy tylko ja odnoszę wrażenie, patrząc na plastik pod klapką (korpus) tego kingzona, że to plastik jak w zabawkach za 3 dolce? )
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Powrót do Porównania telefonów