• Reklama

Kingozne K1- odpala jak chce

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Kingozne K1- odpala jak chce

Postprzez wampum » niedziela, 14 lutego 2016, 20:39

Cześć.
Mam problem z moim Kingzone K1, ogólnie telefon leżał od Września w szafce po klapnięciu o asfalt, bo myślałem że już jest R.I.P.
Ale dzisiaj wziąłem go sobie i rozkręciłem tak z ciekawości, taka sekcja zwłok na trupie :-/
Jednakże przy okazji okazało się że jednak smartphone żyje,a raczej daje oznaki życia.
Ogólnie zachowuje się tak samo jak przed w.w. glebą, bo od kilku miesięcy od tego zdarzenia miałem z nim problem już wcześniej.
Telefon się włącza (nie zawsze) i po chwili działania sam się wyłącza. Następnie bardzo często już nie chce się włączyć.
Wtedy trzeba wyciągnąć baterię i włożyć z powrotem - wtedy znowu można go uruchomić (choć czasami trzeba kilka razy wyciągać baterię aby zadziałał).
Bateria się ładuje ale tylko gdy telefon jest włączony, bateria jest nowa (zamówiłem nową większą jak tylko zaczęły się jaja z on/offem).
Dzisiaj patrzałem czy styki baterii mają kontakt, ale jest ok.
Nie wiem gdzie jest problem, bo to jest sprawa losowa, a po włączeniu telefon działa tylko około 5-20 sekund.
Pamiętam że latem jak go włączałem kilka razy przy uruchamianiu zamiast charakterystycznego logo "Kingzona" przewijały się rzędy zielonych chińskich znaków (pionowo) tak jakby ładował się system - ale nie wiem bo nie bawię się w romy, softy itd.
Ma ktoś pomysł co jest grane?.
wampum

Pochwały: 3

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do INNE MARKI