• Reklama

Kindle - gdzie kupić?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Kindle - gdzie kupić?

Postprzez TLasky » 19 gru 2015, o 21:25

PW2 i PW3 mają chyba po 6 cali.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Reklama

Postprzez baku1991 » 20 gru 2015, o 01:39

Na reklamy nie patrzcie bo je można wyłączyć w 5 minut pisząc na chat amazona.

A co do tego, że z Amazona z cłem wychodziło drożej to musimy i całkiem czym innym. Bo na Amazon.com doliczają cło, a w tym wątku był polecany Amazon.de i tam nic nie doliczają i stamtąd jest najtaniej. €111 wyszło za paperwhite 3. Przedwczoraj zamawiałem dla brata.
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez baku1991 » 20 gru 2015, o 01:41

Oczywiście €111 to już razem z kosztem mailboxde bo sam Kindle z przesyłką do Niemczech €99,99
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez Gravis » 16 mar 2016, o 11:48

Tak zapytam. Ktoś poleci jakiś czytnik ebooków i jeżeli tak to jaki i skąd? Chcę odpalać na nim pdfy..
Paperwhite III z niemieckiego amazonu za 80€?
Nie chce zakładać nowego tematu..
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 30

Postprzez Flyagaric » 16 mar 2016, o 13:46

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Odpalanie PDFów na czytniku, to zwyczajnie nie jest dobry pomysł, bo wszytsko jest w cholere mała i kiepsko czytelne. Ja robię t inaczej: konwertuje je do formatu czytelnego dla Kindle, czyli: MOBI, lub ePUB i dopiero czytam.
Moim zdniaem PW3 za 80E to świetna opcja, ob czytnik jest boski.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Postprzez Gravis » 16 mar 2016, o 13:58

A lepiej 80E z reklamami i kombinacja jak to ściągnąć czy 103 z przesyłką i bez reklam?
Jak wygląda konwersja pdf do tych formatów?
From Xiaomi Mi4c Prime sent by Tapatalk
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Postprzez Flyagaric » 16 mar 2016, o 14:53

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba nie ma sensu przepłacać, skoro usuniecie tych reklam jest tak proste.
Konwersja dkonuje się na komputerze za pomocą jednego z setki dostępnych do teog celu programów. Dobrze zrobione PDFy konwertują się ok. Jednak PDFy robione np. ze skanów stron zapisanych jako obrazy (kilka takich spotakałem ...) będą wyglądać identycznie, bo to przecież obrazki całych stron.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Postprzez TrsTrs » 16 mar 2016, o 14:58

Przed zakupem Kindle warto sobie poczytać http://swiatczytnikow.pl/przewodnik-jak ... -z-kindle/ i inne poradniki ze http://swiatczytnikow.pl/ Problemy z PDF dotyczą głównie książek technicznych. Beletrystykę da się czytać albo bezpośrednio z PDF (czasem w trybie landscape) albo konwertować np. za pomocą Calibre https://calibre-ebook.com/ Calibre to w zasadzie must have dla posiadaczy Kindle. Nawet jeśli wszystko wysyłamy prosto ze sklepu do chmury Amazon i nic nie konwertujemy to i tak warto zrobić sobie kopie bezpieczeństwa kupionych książek. Niestety do literatury technicznej z wykresami, schematami rysunkami itp. niezbyt się nadaje jeśli wydawca nie przewidzial wcześniej możliwości konwersji do mobi.

PS. Nie przejmujcie się reklamami. Kindle to jedyna sytuacja kiedy reklamy zupełnie nie przeszkadzają. Nie ma ich w czasie czytania, są jako "wygaszacz" ekranu i mały pasek na liście książek. Inne reklamy można samemu wyłączyć w menu. Jak dla mnie to nawet ozdoba bo wyświetlane na wyłącznym czytniku okładki reklamowanych książek są zwykle bardzo estetyczne. Jak się długo nie włącza wi-fi to reklamy znikają.
TrsTrs

Pochwały: 2

Postprzez szymi » 16 mar 2016, o 15:40

z pośrednikiem to wyjdzie około 90e czyli różnica 10e i pytanie jak z gwarancją
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69

Postprzez Gravis » 16 mar 2016, o 16:09

Powiedzmy, że mam jak to ściągnąć bez pośrednika to bym się nawet skusił.

Pytanie jak z książkami? Polecicie jakieś strony? Może być na PW ;)
Gravis
VIP

Postprzez slavo22 » 16 mar 2016, o 17:55

Każdy ebook można przerobić za pomocą przytaczanego calibre. Co do samych książek to bez jaj, ale bana na googlach chyba nie masz.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 50

Postprzez clorox » 16 mar 2016, o 17:56

Niezgłębiona biblioteka ebooków :-P
Spoiler:
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 64