• Reklama

Kim jest GearBest?

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Gawronnek » 13 lis 2015, o 00:43

Ja kupuję u nich często, około 20 zakupów w ciągu tego roku, od drobnicy po TV Box czy teraz Redmi Note, za opinie zebrałem ponad 60$, które już wydałem i zbieram kolejne. Nigdy nie brakło towarów, które zamawiam. Czas dostawy od 2 tygodni do 2 miesięcy, zależy czy ze śledzeniem czy bez. Cóż ponoć się w czepku urodziłem więc może dlatego nie mam problemów.

Lenovo S650 Miui v7 5.10.22 PL
Gawronnek
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 2014, o 15:57
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez rwojt » 13 lis 2015, o 15:46

Otrzymałem odpowiedź na reklamację zwrotu pieniędzy za Ulefone: "Because,we received notification from the payment provider that the transaction has been stopped as they need to conduct an additional review. If you wish to proceed with your order and resubmit payment, please try again with either Western Union or Bank Transfer".
To jakieś bzdury, normalnie pieniądze zeszły z karty kredytowej. Ocztwiście ticket od razu zamknęli. Dla mnie nie jest to poważne traktowanie klienta.
rwojt
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 21:03
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Telefon:: ZTE Nubia Z9 Mini

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez impers » 13 lis 2015, o 17:48

Dziś po dziesięciu dniach od zakupu otrzymałem swoje Xiaomi Piston 3 reddot za 12.89 8-) wszystko w porządku, szybko i bezproblemowo :-D
I know you...you know me
Avatar użytkownika
impers
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4 lip 2015, o 23:22
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 1
Telefon:: Sony
ROM: 4.1.2

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez bar4u » 14 lis 2015, o 20:30

Byłbym niesprawiedliwy gdybym nie napisał...
Dziś dostałem tracking na smartwatch-a zamówionego z promocji 11.11, tak więc coś tam jednak realizują (trzy inne zamówienia anulowane)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:10
Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez BUDZAK » 14 lis 2015, o 20:55

Ja zamowiłem z apki tablet i ulefona na promocji z 11.11 oczywiście oba anulowane. Generalnie nie ma sie co dziwić w tych pieniądzach jak by wszystkim wysłali to mieli by piękne plecy ale był to ich błąd i jakiś gest by się przydał jakieś pkt czy kupon niby nic a zawsze reputacja w oczach klienta lepsza. U goldiway też kupiłem tel na promocji okazało się że była tylko jesna sztuka, ale potrafił zaproponować kupon oraz zniżkę i to rozumiem nikt nie jest nie omylny ale to my zostawiamy u nich swoje pieniądze a nie odwrotnie.
BUDZAK
 
Posty: 158
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 00:58
Lokalizacja: Limanowa
Pochwały: 3
Telefon:: ZUK Z2

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez KarlosW » 14 lis 2015, o 21:05

Z każdej sytuacji powinno się wychodzić z twarzą a oni tego nie umieją. Na tym kończy się moja współpraca z nimi. Napisałem im co nieco i zakończyłem kooperacje..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez michal.ga2 » 15 lis 2015, o 01:11

Kiedys byla u nich promocja na plytki typu arduino i inna elektronike, zrobilem zamowienie na 5 paczek, zadna nie dotarla. Napisali mi tylko ze nigdy nie mieli takiej sytuacji zeby 5 paczek zostalo zgubionych naraz i rzekomo oddali pieniadze (napisali wczoraj rano), problem w tym ze w miedzyczasie zamowilem jeszcze jedna paczke u nich za 19 dolarow i napisali mi ze jak nie dojdzie do 22 to zebym do nich napisal - juz przypuszczam ze nie dojdzie bo skoro 5 poprzednich nie doszlo to czemu mialaby ta dojsc... Juz nigdy wiecej gearbest
michal.ga2
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:56
Pochwały: 2
Telefon:: trend

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez pjakob » 15 lis 2015, o 09:04

Ja zamówiłem szybkę na ulephone i pokrowiec kilka scyzoryków. W sumie grosze, gdy zapytałem po 40 dniach co z moją przesyłką odpowiedzieli że nie wiedzą bo wybrałem najtańszą formę dostawy bez śledzenia. Założyłem spór dostałem już zwrot kasy, ale mój telefon wygląda tragicznie dwa miesiące bez covera.
Odradzam GearBest, tragiczny suport, oszusci i tyle
pjakob
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 20:29
Telefon:: Samsung S4
ROM: Android 4

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez Masiakox » 15 lis 2015, o 11:51

Czytając te posty nasuwa mi się taka myśl, czy gearbest nie prowadzi podwójnych standardów wobec swoich klientów... Są tu ludzie, którzy są zadowoleni ale to głównie stali klienci, ludzie piszący recenzje itp. - dzięki temu mają dobre artykuły w necie i mimo wielu problemów z paczkami ciągle gdzieś ich nazwa się przewija... A z drugiej strony mamy głównie jednorazowych konsumentów, które zamówiły paczki i nic nie doszło, w tym ja :) Nie wiem co o tym myśleć, wiem natomiast, że jest wiele innych sklepów wartych uwagi i jeśli ktoś chce zaoszczędzić 2$, a potem czekać 2 miesiące na przesyłkę i bawić się w refundy to uprzedzam - nie warto.
Masiakox
 
Posty: 166
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 11:29
Pochwały: 8
Telefon:: Letv X600

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez redkontakt » 16 lis 2015, o 20:41

Tak czytałem ten wątek i plułem sobie w brodę że się skusiłem na kupno głośnika bluetooth Sardine w tym sklepie. Był w okazyjnej cenie 27$ i był to mój pierwszy zakup w Gearbest . Chyba jestem farciarzem bo zamówiona sardynka przyszła dzisiaj zwykłą nierejestrowaną przesyłką po tylko trzech tygodniach oczekiwania [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] Nie żebym od razu chwalił sklep i chyba większych zakupów nie będę u nich robił bo maja wiele negatywnych opinii ale gwoli prawdy napisałem bo doszedł pierwszy u nich zakup po założeniu konta
redkontakt
 
Posty: 122
Dołączył(a): 17 wrz 2015, o 20:40
Pochwały: 9
Telefon:: Letv x600
ROM: MIUI 7

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez KarlosW » 16 lis 2015, o 20:57

Tez kupiłem u nich sardynke i przyszła po ok 3 tyg.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Kim jest GearBest?

Postprzez jarek65w » 25 lis 2015, o 16:42

Ja kupiłem 3 telefony , tablet i jeszcze kilka pierdół - wszystko było ok.
Teraz ostatnio 3 przesyłki z drobiazgami (od 6 do 15$) nie dotarły - 2 dostałem z pp refund.

Niedawno reklamowałem jeden z teli , poprosili o zdjęcia dodatkowy opis itp. Po wymianie 2 odpowiedzi - kazali czekać.
Niestety link do ticketa zrobił się nieaktywny (?) , kolejnego ticketa w tej sprawie zamknięto i cisza.

Coraz gorzej to wygląda z GB :-? .
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron