• Reklama

Kilka pytan. Aliexpress Dealextrem Izzykonto

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kilka pytan. Aliexpress Dealextrem Izzykonto

Postprzez gauus » 23 mar 2013, o 03:16

Witam!

Jestem tu nowy i mam kilka pytań.
W poradnikach przeczytałem, że jeżeli jestem niepełnoletni, powinienem założyc Izzykonto...
1. Czy ta karta rozliczana w USD jest wirtualna czy "rzeczywista"? Czy ją dostane i kiedy?
2. Jeżeli jest rzeczywista to oznacza że mogę bez problemu wypłacać pieniądze z bankomatów, płacić w sklepach, czy robić przelewy internetowe?
3. Jak to jest z opłatami? Bo o tym czytałem ròżne opinie... Jedni piszą, że darmowy jest pierwszy rok a później trzeba płacić... Inni piszą, że prowadzenie jest zupełnie darmowe.
4. Co się stanie kiedy skończe 18 lat... konto zostanie usunięte? A może zamienione normalne, nie "izzy"?
5. Jakie są najprostsze sposoby "doładowania" takiego konta... Przelew pocztowy?

6. Takie konto może być bez problemu używane do płacenia w Aliexpress i Dealextrem?

7. Jak to jest z zamawianiem "oryginalnych" butów, ciuchów czy słuchawek?

8. Telefon do okolo 600 zł? Jiayu G3... a może polecicie coś innego?
gauus

Reklama

Postprzez marx » 23 mar 2013, o 07:14

Izzykonto jest darmowe z darmowa karta debetową
karta internetowa nie jest częścią izzykonta, to opcja dodatkowa dostępna dla klientów.
karta internetowa jest płatna 25 zł rocznie, pierwszy rok bez opłat, wydanie 25 zł.
Karta jest plastikowa ale nie do wypłat z bankomatów i nie do płatności w sklepach.

Zwykłą kartę mastercard bezpłatnie mozesz dostać do izzykonta,karta też daje mozliwośc płatności zagranicznych.
izzykonto można zasilic przez poczte, ale taniej przelewem z innego konta np rodziców.
Prawdopodobnie z konta możesz korzystać dalej z tym ze warunki dla karty się zmienią,
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
czyli aby była darmowa po 18 roku życia to miesięcznie za 100 zł musisz nia zapłacić.
Jiayu G3 to niezły telefon.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI