• Reklama

Kilka problemów z RN2. Kontakty, pamięć, itd.

Xiaomi

Kilka problemów z RN2. Kontakty, pamięć, itd.

Postprzez kubaxiaomi » wtorek, 26 stycznia 2016, 22:43

Witam. Niedawno zakupiłem telefon Xiaomi Redmi Note 2. Mam z nim kilka problemów i proszę Was o rady.
1. Ze starego telefonu utworzyłem kontakty które skopiowałem do nowego RN2. Było ich około 450. Oczywiści kontakty były też skopiowane na chmurę Google. Po zalogowaniu sie w telefonie na Google automatycznie zsynchronizowały się kontakty przez co powtarzały się i było ich ponad 1000 a poza tym były jakoś dziwnie porozłączane itd. Usunąłem wszystkie kontakty z serwera Google i z telefonu. Wrzuciłem j jeszcze raz z wcześniej zrobionego pliku. Znowu było ich około 450. Wyłączyłem też na wszelki wypadek synchronizację. A kontakty mimo wszystko po około tygodniu się same skopiowały z serwera Google do telefonu. Jak zrobić aby nie powtarzały się takie sytuacje?
2. Mam wieczny problem z powiadomieniami i wyłączaniem się WI FI. Po zgaszeniu ekranu wyłącza się Wi Fi mimo zaznaczenia opcji że ma się nie wyłączać. Powiadomienia czasami przychodzą chwile po tym jak wygaszę wyświetlacz a czasami nie. Nie ma chociaż jakiegoś programu który nie pozwoli wyłączyć WiFi?
3. Jak w MIUI przenieść aplikacje na kartę pamięci lub jak instalować aplikacje na karcie pamięci? Sam telefon ma tylko 16 GB gdzie dla aplikacji jest około 10GB. Całą kartę 32GB mam prawie pustą. Da się jakoś to zrobić?

Pozdrawiam
kubaxiaomi

Reklama

Powrót do Pomoc techniczna