• Reklama

Kamera samochodowa

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Re: Kamera samochodowa

Postprzez arcadioush » 27 lip 2014, o 13:49

doc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I co z tego, że przeczytałeś, skoro nie zrozumiałeś z nich ani słowa?. To temat o kamerkach samochodowych i o nich chciałbym czytać a nie o Twoich problemach z przesyłką. Od takich szlochów jest inny temat.
arcadioush

Pochwały: 4

Reklama

Postprzez Adax » 27 lip 2014, o 20:22

B. proszę o porównanie w czym GT680W jest lepsza od G1W?
Wg opisu widzę, że ma ten sam 5M CMOS sensor, a na niego najbardziej narzekano.
Klatek ma 2x więcej (60/s) i kąt 140 a nie 120' i co jeszcze?
Adax

Postprzez Gravis » 16 sie 2014, o 21:13

Która kamera na dziś dzień w okolicy 50$ jest najlepszym wyborem? G1WH?
Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 31

Postprzez grendel » 17 sie 2014, o 06:53

@up Właśnie udzieliłeś sobie poprawnej odpowiedzi.

Namalowałem w Tapatalk
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez Gravis » 17 sie 2014, o 12:13

Pytanie drugie czy warto dokładać do
GT680W czy RX300?
Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Re: Odp: Kamera samochodowa

Postprzez mar76ek » 17 sie 2014, o 14:15

Jaka kamerka bedzie posiadac:
1. FullHD i kat co najmniej 120' oraz bardzo dobra jakosc filmow dzien/noc.
2. Nagrywanie w petli.
3. Automatyczne wlaczanie nagrywania po uruchomieniu samochodu.
4. Detektor ruchu, ktory wlaczy nagrywanie np. jak samochod jest zaparkowany.
5. Czujnik grawitacyjny rejestrujacy zmiany polozenia w 3 plaszczyznach.
6. Mozliwosc podlaczenia do komputera/telwewizora.
7. Funkcja, ktora wykryje gwaltowna zmiane rejestrowanych danych i zabezpieczy nagranie przed jego nadpisaniem, gdy dziala zapis w petli.

Z gory dziekuje za pomocne opinie i linki na ali.
mar76ek
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez Gravis » 19 sie 2014, o 00:10

Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie zadane wyżej? Ewentualnie na kolegi? ;)
Gravis
VIP

Postprzez grendel » 19 sie 2014, o 02:04

@Gravis i @mar76ek - przeczytajcie wątek. Było wałkowane wiele razy.

Namalowałem w Tapatalk
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez Gravis » 19 sie 2014, o 02:06

Odnośnie modeli o których pisałem wyżej nie ma tu nic..

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Gravis
VIP

Postprzez existe » 19 sie 2014, o 16:08

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kamerka jest faktycznie dobra,
ale do bycia kamera samochodowa brakuje jej w sumie 3 funkcji- automatic start/stop, motion detection i nagrywania w petli
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez existe » 19 sie 2014, o 16:33

klonek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a mnie zaintrygowal pomysl z ta kamerka w lusterku, zaczalem czytac i znalazlem 2 wady
- wielkosc , a wlasciwie szerokosc 30cm - ma to przeszkadzac w uzywania oslon p.slonecznych dla kierowcy
- oczywiscie jakosc - L0L
Poniewaz w zakupowym szalenstwie w dniu 19go, wypadalo by jednak cos kupic, a znalazlem taka chyba podrobke
http://www.aliexpress.com/item/Top-Quality-Rearview-Mirror-Car-Camera-Video-Camera-Security-Motion-Detection-TFT-LCD-Car-DVR-12/1977183543.html
dokonalem zakupu BEZ zadnych znizek i promocji (a tu 19ty w toku)
za miesiac byc moze zrecenzuje :-))
existe
existe
VIP

Postprzez existe » 8 wrz 2014, o 12:39

Zakupilem te kamerke samochodowa - montowana w lusterku.
Niestety zamiast kamerki 1080P otrzymalem inny produkt o rozdzielczosci 720P (spor jest w toku, ale to inna opowiesc)
Skoro jednak otrzymalem to cos, nawet jesli nie to co chcialem - to postaram sie w skrocie zrecenzowac.
:-)
Obecny opis to tej oferty - zostal juz poprawiony, zapewne ze wzgledu na spor ktory otworzylem.
http://www.aliexpress.com/item/Top-Qual ... 83543.html

Wyglad zewnetrzny - znacznie lepszy niz na fotografiach w ofercie. Bardzo proste w montażu urzadzenie. Sprawnosc jako lusterko wsteczne bez zastrzezen.
Jesli podglad kamery jest wlaczony, to widocznosc nie jest ograniczona (obraz z kamerki jest z boku na malej przestrzeni okoo 2.7 cala i patrzac wstecz nawet na czesc wyswietlana - widzi sie dobrze obserwowany teren wstecz).
Podglad wylacza sie automatycznie po zadanym czasie i dzialanie kamerki jest wowczas niewidoczne.

Kamerka ma rozne funkcje, ktorych nie rozgryzlem do konca (nie do konca wiem co to jest EV, LDW, FCW, a dokumentacja jest tylko po chinsku) oraz motion detection.
Motion detection dziala tak, ze nawet jesli czlowiek przejdzie bezposrednio przed maska samochodu - to komarka NIE reaguje. Dopiero ruszenie samochodem, powoduje wlaczenie sie nagrywania. Dluzszy postoj np na swiatlach - powodowal u mnie wylaczenie sie kamery i wlaczenie nowego zapisu - do nowego pliku, po ruszeniu.
Jakosc - wlasciwie jednym zdaniem: nie chcecie tego miec :-)
Bez wzgledu na ustawiona rozdzielczosc - chyba ze 4 typy, obraz jest niewyrazny. Nagrywania dzwieku dziala rowniez fatalnie, nawet na postoju i w zupelnej ciszy - nagrywa szum, jakby jakiegos wiatraka
Nie bede nigdzie wgrywal zadnych probek filmow :-) po prostu na filmikach owszem da sie rozpoznac droge, postaci i ksztalty, nie da sie jednak odczytac zadnego napisu - nawet duzej tablicy reklamowej przy drodze.
Byc moze gdyby to byla kamerka w jakosci 1080P - jak bylo w pierwotnej ofercie - dalo by sie to jakos przelknac, ale dostarczone mi 720P - nie zasluguje na uwage.
Zapewne jest to tez informacja do wszystkich innych kamerek, ktore maja max 720P - nie tylko tych wbudowanych lusterko.
Pomysl wbudowania w lusterko nadal mi sie podoba :-) ale ceny sa juz zbyt wysokie, aby wartalo sie tym interesowac.

Teraz zainteresowalem sie nawigacja w lusterku.
existe
existe
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring