• Reklama

Kable USB / case - obudowy telefonów a koszta importu.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Kable USB / case - obudowy telefonów a koszta importu.

Postprzez panda86 » 16 wrz 2015, o 12:39

Witam, mam szybkie pytanie z jakimi kosztami musze się liczyć sprowadzając np kable USB oraz obudowy do telefonów komórkowych? Lepiej ściągnąć paczkę ze 100szt towaru czy 5 paczek po 20szt? Czy nie stanowi to różnicy, a liczy się kwotą zamówionego towaru. Jakie potrzebuje dokumenty, od sprzedawcy? Czy kupując na Alliexpress wystarczy mi formularz zamówienia oraz potwierdzenia przelewów?

Mam działalność i chciałbym zamówić na próbę kilka rzeczy jednak nie do końca wiem jak się do tego zabrać, żebym finalnie nie kupił towaru drożej niż na Allegro bo tam chce prowadzić sprzedaż.

VAT raczej zapłacę, a cło? Czy kupując takie kabelki potrzebuje jakieś certyfikaty itp?

Jezeli w złym dziale założyłem temat to proszę o przeniesienie.

Wytapane z mojego S6 EDGE +
panda86

Pochwały: 3
Telefon:: Samsung

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI