• Reklama

K-touch E619

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

K-touch E619

Postprzez mr.dipi » poniedziałek, 31 grudnia 2012, 14:44

Na początek witam wszystkich serdecznie i życzę wesołego sylwestra.

Niedawno wróciłem z Chin gdzie zakupiłem sobie dwa telefony - Xiaomi Mi two dla siebie i właśnie wymieniony w temacie K-touch E619[hide] (link)[/hide]

O ile z krzaczastymi programami poradziłem sobie na MI2 poprzez zainstalowanie google play i ściągnięcie ich odpowiedników, o tyle z drugim telefonem mam problem.

Na telefonie jest Android 2.3.5.

Niestety są na nim zainstalowane nakładki dotyczące marketu i wprowadzania tekstu, które pewnie mają ułatwiać obsługę chińczykom, jednak dla nas są nieco zbytecznie i niepotrzebnie komplikują życie.

Oto co jest zainstalowane:
1.google pinyin inputmethod
2.baidu input
3. Krzak Krzak market (MM) - cały po chińsku i nie da się go przełączyć na angielski co strasznie utrudnia życie

Chciałbym się ich pozbyć i mieć normalną klawiaturę androida oraz jakiś angielski market.

Dodam że odinstalowanie tych nakładek z poziomu menadżera aplikacji nie jest możliwe

Próbowałem zainstalować google play poprzez ściągnięcie apk i ręczne zainstalowanie, jednak po instalacji i uruchomieniu pojawia się komunikat po angielsku, że trzeba dodać konto na telefonie i czy chcę je dodać. Klikam Tak i program wywala mnie do głównego menu i nic się nie dzieje.

Z ciekawości zainstalowałem gmail tą samą metodą. Tutaj po kliknięciu w ikonkę ekran robi się biały a potem wraca do głównego menu.

Macie może jakieś propozycje co zrobić żeby trochę ten telefon zeuropeizować?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 grudnia 2012, 15:10 przez mr.dipi, łącznie edytowano 1 raz
mr.dipi

Reklama

Powrót do INNE MARKI