• Reklama

Joybuy/JD.COM

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: JD.COM

Postprzez ra-vau » 15 wrz 2015, o 21:40

4PX-SGSP? Co to za poczta?


Gdy ja dostalem tym przewoznikiem paczke... tzn numer, to miesiac minal od fizycznegovjek nadania xD

Dopiero wyslali gdy telwfony posiadali na stanie, takze mozna numer wczesnie wygenerowac... same statisy potem jak juz paczka zostala dostarczona przewoznikowi, zmienialy sie powoli od momentu przyjecia...

Czekam az ktos tu naposze ze dostal paczke i ... zaczynam zakupy xD
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Re: JD.COM

Postprzez Flyagaric » 15 wrz 2015, o 21:51

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jak ktoś w końcu dostanie paczkę, to się tam już wszystkie promo pokończą!
Nie ma ryzyka, nie ma zabawy :lol:
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: JD.COM

Postprzez kokosek » 15 wrz 2015, o 21:57

Kupiłem u BJone Limited Meizu M2 Note 20.08, doszedł 8.09. Jeszcze 4.09 zamówiłem Redmi Note 2 TD, wczoraj zameldował się w Warszawie, więc tragedii nie ma z czasem dostawy. Statusy sprawdzajcie sobie tutaj http://express.4px.com/logistic/track? . Pierwszy status to jest tylko rezerwacja numeru, dopiero następne świadczą o dostarczeniu przesyłki na pocztę.
kokosek
 
Posty: 145
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 19:55
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: JD.COM

Postprzez cesc » 15 wrz 2015, o 23:37

kokosek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Były jakies opłaty ? cło/vat ?

Jaka wartosc paczki zadeklarowali ? Pisałem do nich w tej sprawie, czy da rade zanizyc, ale bez odzewu :(
cesc
 
Posty: 28
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 22:32
Telefon:: Lenovo

Re: JD.COM

Postprzez kokosek » 16 wrz 2015, o 00:35

Obyło się bez opłat. Na paczce nie było deklaracji celnej, tylko same adresy i numer paczki.
kokosek
 
Posty: 145
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 19:55
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Re: JD.COM

Postprzez markus70 » 16 wrz 2015, o 06:24

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

oj, oj... przecież 4px obsługuje przesyłki Singapore Post
markus70
VIP
 
Posty: 976
Dołączył(a): 31 paź 2012, o 13:15
Lokalizacja: Somewhere in Poland ;)
Pochwały: 19
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Re: JD.COM

Postprzez tabciogaraj » 16 wrz 2015, o 06:48

To jest dawne 360buy, więc ta strona, która w Internecie ma opinię scam/fake.
Obrazek
tabciogaraj
AKTYWNY
 
Posty: 256
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 20:57
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi S1
ROM: MIUI V5

Re: JD.COM

Postprzez hellhammer » 16 wrz 2015, o 07:47

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tyle czasu na forum, tyle pochwał i nie wie co to za poczta? Przeciez to odkad pamietam jest 4px.en obsługuje singapure post sr2
Statusy mozna sprawdzac na 17track, 4px.en, r4v.pl i jak i na samym sg.
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: JD.COM

Postprzez ra-vau » 16 wrz 2015, o 12:10

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



zapomniałem wstawić QUOTE przed
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Oczywistym jest skrót SG ... SHSP... 4PX ...

ale same paczki wysłane singpostem, chyba mogą być dostarczane nie tylko za pomocą 4px.en... bo to jest raczej pośrednik, coś a'la nasze kurierzy.pl czy sendit...

chodziło głównie o fakt, że (nie wiem czy to reguła) może sprzedawca numer paczki podać, a fizycznie wysłać kiedy zechce, albo wcale, a: statusy zmieniają się bardzo powoli w CN, zanim paczka wyleci. Wcześniej paczki otrzymywane SG w momencie gdy dostawałem numer, ZMIENIAŁY status z dnia na dzień i wylatywały do 3 dni do PL, a z en4PX wygląda to różnie.
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: JD.COM

Postprzez lipszczak » 19 wrz 2015, o 08:31

Hej,
zaniepokojony brakiem jakiegokolwiek ruchu przy mojej wysyłce postanowiłem napisać maila do BJone Limited.

Na pytanie co się dzieje z moją wysyłką dostałem odpowiedź:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odpowiedź najszybciej jak to możliwe niestety była mało precyzyjna, więc wysłałem kolejnego maila, poniżej jest odpowiedź:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak, więc przynajmniej do piątku trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zobaczymy czy dotrzyma słowa :)
BTW z tego co widzę cały czas można zamawiać kolejne telefony, więc nie wiem jaki okres zamówień dotyczy powyższa deklaracja. Ja zapłaciłem swoje zamówienie 7.09 a 8.09 dotałem numer paczki.

P.S.
tutaj macie adres mailowy do nich: 237665944@qq.com
lipszczak
 
Posty: 152
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 21:32
Pochwały: 10
Telefon:: Samsung Galaxy Mini

Re: JD.COM

Postprzez Kentaczdys » 19 wrz 2015, o 18:47

To czekamy jak byś dostawał kolejne maile to dawaj znać bo też się zaczynam martwić
Kentaczdys
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 sie 2015, o 16:21
Telefon:: LG

Re: JD.COM

Postprzez KrasiaK » 23 wrz 2015, o 09:31

Oooj - przestaje mi sie podobac ten sklepik...

zakup 5 września... koło 10 pojawił sie numer ten 4PX ...
ale tylko jeden status - o elektronicznym zgłoszeniu - wiec lipa, bo to zadne potwierdzenie wysylki

wkurzylem sie - bo to jednak 14 dni minelo.. na maile nie odpisuja
zalozylem wczoraj spor na Paypalu i ... nagle:

"Dear valued customer,regarding your recent order, we have verified with the seller and they confirmed that due to the FLYME system upgrade, they have called back the phone and installed Google Play for the item. And now, your parcel is ready for shipping and will be transferred to the carrier in the next few days. We will keep you updated once we got the new tracking information. Thank you for your understanding."

OOjj wiec kręcą mocno.. moze wszystko sie dobrze skonczy, ale przestrzegam
KrasiaK
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 12:47
Pochwały: 1
Telefon:: Rozne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron