• Reklama

Jiayu S3S

Jiayu S3S

Postprzez neverdie1111 » niedziela, 24 kwietnia 2016, 14:08

Witam. Od kilku tygodni mam problem z telefonem. Wszystko zaczęło się od tego, że przy ściąganiu apki z Google Play Store ściągnął mi się przy okazji jakiś wirus. Wyskoczyło mi okienko z jakąś reklamą aplikacji- przypadkowo zamiast kliknąć X kliknąłem w reklamę- wtedy włączyła się przeglądarka i zaczęły przewijać się takie małe znaczki, jakby coś się instalowało. Telefon zresetował się, zainstalowały się jakieś 3 aplikacje(kamera, galeria i bodajże muzyka) i telefon zaczął działać STRASZNIE wolno. Postanowiłem przeinstalować softa- przy okazji zupgradowałem do 5.1 lolipop. Wszystko poszło ok, tyle że po instalacji tego softu mam na telefonie jakieś chińskie aplikacje których nie da się usunąć i, co najważniejsze- nie działa mi sklep google play. Kiedy go włączam od razu się wyłącza. Zdowngradowałem potem telefon spowrotem do kitkat 4.4.4, używając tego ROMu: http://www.needrom.com/download/jiayu-s3/ ale problem cały czas występuje. Bardzo proszę o pomoc!
neverdie1111

Reklama

Re: Jiayu S3S

Postprzez blue_voyager » niedziela, 24 kwietnia 2016, 14:10

Przecież jest na forum osobny wątek dotyczący tego problemu, poczytaj.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez neverdie1111 » niedziela, 24 kwietnia 2016, 14:18

Mógłbyś podlinkować? Sory, ale nie mogę znaleźć, jestem raczej zielony w tym temacie
neverdie1111

Postprzez blue_voyager » niedziela, 24 kwietnia 2016, 14:21

Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Powrót do Pomoc techniczna