• Reklama

Jiayu S3 vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Jiayu S3 vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04

Postprzez piotrinho » 5 mar 2015, o 18:14

który z tych telefonów Jiayu S3 2GB vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04 będzie najlepszym wyborem do 180$ ? a może jeszcze coś innego polecacie ?
Zależy mi na dobrym wykonaniu, dobrym gps i jak najlepszej wydajności
Lenovo A820 -> Mlais M52 Red Note -> Lenovo K3 Note -> Doogee DG750 -> Meizu M2 -> Meizu MX4 -> Xiaomi Redmi Note 2 - > LeTV x600 -> XRN3PRO
piotrinho

Telefon:: XRN3PRO
ROM: by dadi11

Reklama

Re: Jiayu S3 vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04

Postprzez TLasky » 5 mar 2015, o 18:18

Podpinam się, aczkolwiek w moim przypadku najważniejszą kwestią jest dobra jakość i duża głośność muzyki odtwarzanej z telefonu. Jeśli ktoś coś wie, to zamieniam się w słuch :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Roswell » 6 mar 2015, o 23:42

W przyszłym tygodniu będę miał elife e7 (o ile UC się sprawnie uwinie) więc będę mógł coś więcej na jego temat powiedzieć.
Też stałem przed podobnym wyborem między tymi trzema telefonami i wybrałem gionee.
Z recenzji które przeczytałem/obejrzałem wynikało że jakość wykonania jest na wysokim poziomie(narzekania były raczej tylko na przycisk power umieszczony na górze telefonu oraz to że obudowa się łatwo palcowała), gps wynikało że działa bez zarzutu, wydajność bardzo dobra, jak to w telefonach z snapdragonem 800 (jedynie trzeba zastąpić stockowy launcher jakimś innym).
Roswell
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Newman N2

Postprzez piotrinho » 6 mar 2015, o 23:47

To czekam na jakieś informacje o tym telefonje ponieważ ja powoli zacząłem się przymierzac do ecoo.
Masz jakieś informacje czy będzie aktualizacja gionee do androida 5.0 ?
Lenovo A820 -> Mlais M52 Red Note -> Lenovo K3 Note -> Doogee DG750 -> Meizu M2 -> Meizu MX4 -> Xiaomi Redmi Note 2 - > LeTV x600 -> XRN3PRO
piotrinho

Telefon:: XRN3PRO
ROM: by dadi11

Postprzez Roswell » 6 mar 2015, o 23:53

piotrinho napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też fajny telefon, ale jeśli masz zamiar go kupić to może jeszcze chwilę poczekaj, podobno ma wejść nowa wersja z pamięcią 3GB i ma kosztować tyle samo.

piotrinho napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na XDA jest jakiś projekt:
http://forum.xda-developers.com/elife-e ... t-t3009765
ale nie liczył bym raczej na jego szczęśliwy finał.

Na update od producenta tym bardziej bym nie liczył.

Więc jeśli updaty są dla Ciebie bardzo ważne to zgaduję że najlepiej będzie w przypadku jiayu.
Roswell
AKTYWNY

Postprzez tomeklodz » 7 mar 2015, o 00:19

Roswell napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też fajny telefon, ale jeśli masz zamiar go kupić to może jeszcze chwilę poczekaj, podobno ma wejść nowa wersja z pamięcią 3GB i ma kosztować tyle samo.

Na XDA jest jakiś projekt:
http://forum.xda-developers.com/elife-e ... t-t3009765
ale nie liczył bym raczej na jego szczęśliwy finał.

Na update od producenta tym bardziej bym nie liczył.

Więc jeśli updaty są dla Ciebie bardzo ważne to zgaduję że najlepiej będzie w przypadku jiayu.

Na 5.0 nie ma szans jest 4.4 ale niestety z błędem może poprawią. Czekam na recenzję. Co do Ecoo podobno plastikowy bardzo
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez Roswell » 7 mar 2015, o 00:28

Tutaj jest dosyć dokładna recenzja ecoo:
http://www.androidauthority.com/ecoo-au ... ew-588607/
Roswell
AKTYWNY

Postprzez voycio » 7 mar 2015, o 00:33

A czy gionee elife e7 czasami jest bez lte?
voycio

Pochwały: 2
Telefon:: iOcean X7HD

Postprzez tomeklodz » 7 mar 2015, o 00:33

voycio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez voycio » 7 mar 2015, o 00:36

To szkoda, gdzieś na YouTube widziałem porownanie s3 i ecoo. To wyswietlacz w ecoo robił lepsze wrażenie.
voycio

Pochwały: 2
Telefon:: iOcean X7HD

Postprzez robercik » 7 mar 2015, o 01:57

Test porównawczy jest wykonany przez coolicool https://www.youtube.com/watch?v=QSK3Spc_RmE
Zrobiłem printscren-y z 3 miejsc w teście, które pokazują odwzorowanie barw prze obydwa telefony.
Wcześniej gdy oglądałem ten test, to nie wpadło mi to w oko, bo kolory wydawają się bardzo nasycone i dość ciekawie się prezentują, ale...
Opiszę moje subiektywne odczucia:
Obrazek
Kolor skóry (1) wydaje się być zbyt żółty, co potwierdzają (2) bardzo odblaskowy pomarańcz oraz kolor piasku (3)

Obrazek
Zwróć uwagę na kolor nieba - James Cameron - nie pozwoliłby sobie na takie "trochę sraczkowate" niebo (4). Po prostu błękit nie jest tutaj błękitem.

Obrazek
Tutaj zdjęcia. Oglądając wcześniej test stwierdzam, że zdjęcie z lewej jest z Jiayu a prawe z Ecoo - odwrotnie niż sugeruje opis nad zdjęciami. Zdjęcie to powinno Ci dać jasną odpowiedź, który telefon lepiej oddaje kolory (wydaje mi się, że Ecoo ma zwalony balans bieli).

Tutaj masz zdjęcie zrobione przez S3.
Obrazek
To co pokazałem jest tylko i wyłącznie moją subiektywną oceną i nie mam zamiaru nikogo na nic namawiać :mrgreen:
Wybór należy do Ciebie.
robercik

Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez tomeklodz » 7 mar 2015, o 06:19

Roswell napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli jest w Polsce czekam na jakis opis wrazenia :P
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Porównania telefonów