• Reklama

Jiayu S3 vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Jiayu S3 vs GIONEE ELIFE E7 vs ECOO E04

Postprzez voycio » 7 mar 2015, o 07:42

robercik, dzięki za porównanie. Chyba mnie zgubił ten błąd w opisie, a zdaje się że właśnie ten filmik oglądałem. Bez gadania s3 bym brał z całej tej trójki telefonów.
voycio

Pochwały: 2
Telefon:: iOcean X7HD

Reklama

Postprzez Roswell » 7 mar 2015, o 16:31

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak jest, niestety paczka leży w Zabrzu a ja czekam na list.
Oczywiście jakieś swoje spostrzeżenia wrzucę, jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania to najlepiej zadać już teraz :)

voycio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Proszę o jakieś uzasadnienie :)
Roswell
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Newman N2

Postprzez tomeklodz » 7 mar 2015, o 17:11

Roswell napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczywiście jakieś swoje spostrzeżenia wrzucę, jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania to najlepiej zadać już teraz :)

voycio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Proszę o jakieś uzasadnienie :)

Pytania...

Jakość wykonania
Ekran odwzorowanie kolorów
Głośność rozmów i ich jakość
Bateria czy jeden dzień na ladowaniu wytrzyma z włączonym internetem 3-4 godziny ekran
Jakość słuchawek
System chodzi o 4.2.2 jak się spisuje
To tyle :oops:

Ile czekałeś od zamówienia do wer?
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez voycio » 8 mar 2015, o 00:17

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dla mnie gionee odpada bo brak lte, a ecoo jak wczesniej zobaczyles mimo 16mp takie sobie foty w porownaniu do s3 (wiadomo nie mp robia dobre foty). S3 wydaje sie byc takim zlotym srodkiem, a sample zdjec robia wrazenie.
voycio

Pochwały: 2
Telefon:: iOcean X7HD

Postprzez tomeklodz » 8 mar 2015, o 15:04

Roswell masz zamiar aktualizować do 4.4.2 ?
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez ra-vau » 8 mar 2015, o 15:26

Roswell napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

List ci nie jest potrzebny, pisz na maila, powołując się na numer przewozowy. Ogarną to, a na list trzeba czasem 'chwile' czekać... ;)

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W czym ecoo jest lepsze niż jiayu? Jeśli odpowiada ci odpustowy dizajn, ramki i ogólny wygląd, w połączeniu z marką która jest nowa - ecoo, to go kup i zamieść tutaj recenzję swoją. Nie zapomnij tylko wrócić po kilku miesiącach i dopisać spostrzeżeń w związku z użytkowaniem dłuższym niż doba... ;)

Poczytaj jakie kwiatki wychodzą w telefonach ulefone, elephone, po kilku dniach użytkowania, czy miesiącach, ... jeśli zdarzą się po 2 dniach akcja, że ci logo czy litery z niego odpadają, to... nie przemawia do mnie taki stan.

Jiayu, czy meizu, to marki znane, popularne, istniejące długo na rynku w porównaniu z tymi tworami, które zaniżają ceny by zdobyć teraz rozgłos i klientele. Poczytaj o jiayu G4, czy g3s, model istniejący długo, gdzie zmieniali specyfikacje w raz z pojawiającymi się nowościami na rynku, zmieniając SOC, ram, itd... gdzie oprócz problemów z gps, nie było nigdy żadnych wad.

Wybór i tak należy do ciebie, ale... jeśli to telefon na dłuzej niż pół roku, to się dobrze zastanów.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez tomeklodz » 8 mar 2015, o 18:09

Tu się zgadzam patrząc na Faea Model f1, Gionee to raczej znana firma patrząc co pokazała teraz na targach. Co do Jiayu tu też są kwiatki na 4 jajka w rodzinie dwa trafione jeden f1 i g5s da się używać ale usterki są upierdliwe.
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez Roswell » 8 mar 2015, o 20:10

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zamówiłem 17 lutego, ale wiadomo mieli urlop wtedy.
Więc została wysłana 26 lutego a do WER dotarła 5 marca.

Raczej tak, choć przed aktualizacją muszę się jeszcze zagłębić w szczegóły i wszystko doczytać.

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wiem, ale trzeba mieć sporo czasu żeby się tam dodzwonić :-| a listy akurat zawsze do mnie szybko docierają, myślę że nawet w poniedziałek może już być, a najpóźniej we wtorek.

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pisząc to myślałem w czym Jiayu jest lepsze od Gionee :)

Jestem użytkownikiem Jiayu S1 tak że wiesz ;-) ale Gionee też jest znaną i myślę że cenioną firmą.
Roswell
AKTYWNY

Postprzez tomeklodz » 8 mar 2015, o 20:34

Na xda jest sposób na nie działające słuchawki po aktualizacji niestety bez telefonu ciężko sprawdzić. Ja jestem zdecydowany na gionee czekam tylko na kilka zdań na jego temat. Co do baterii to podobno jest całkiem dobrze nawet dziwią się użytkownicy ze tak sobie radzi przy takiej pojemności
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez tomek101279 » 9 mar 2015, o 12:45

Jak by ktos chciał na szybko gionee to jest na olx 850zł
tomek101279

Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2

Postprzez Roswell » 10 mar 2015, o 14:31

Ta usterka chyba nie występuje u każdego, widziałem że 3 osoby o tym wspomniały ?
Nie natrafiłem na żadne skargi użytkowników na temat baterii, tak że mam nadzieję że będzie ok, choć pojemność baterii akurat nie ma dla mnie jakiegoś sporego znaczenia.

tomek101279 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cena wydaje się być przyzwoita, tym bardziej że chyba jeszcze można coś stargować :)
Roswell
AKTYWNY

Postprzez tomek101279 » 10 mar 2015, o 15:19

Ta usterka chyba nie występuje u każdego, widziałem że 3 osoby o tym wspomniały ?
Nie natrafiłem na żadne skargi użytkowników na temat baterii, tak że mam nadzieję że będzie ok, choć pojemność baterii akurat nie ma dla mnie jakiegoś sporego znaczenia.

tomek101279 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cena wydaje się być przyzwoita, tym bardziej że chyba jeszcze można coś stargować :)

Rozmawałem z tym gosciem zestaw jest bez pokrowca cena nie podlega negocjacji, przegladajac internet po grafice z jego OLX zdjecie jest z innego portalu wiec nieco ryzykowne to. Ja zamawiem wieczorem na COOLICOOL jest w cenie 168.99.
Co do baterii nie spotkałem sie z narzekaniem na nią wrecz przeciwnie wiekszosc bardzo ja chwali
tomek101279

Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Porównania telefonów