• Reklama

Jiayu S3 vs Coolpad F2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jiayu S3 vs Coolpad F2

Postprzez _Prezes_ » 16 gru 2014, o 16:36

Witam!
Wypłata już doszła,więc czasu zamówić smartfona.Do tej pory chciałem Coolpada,lecz ostatnio znalazłem na aliexpress Jiayu S3.Jestem gotów dopłacić do wersji 3GB,o ile warto(wiadomo smartfona nie kupujemy na dzień czy dwa).Jak wygląda sytuacja z GPS na tym Jiayu?Z tego co wiem to na Coolpadzie(MSM8939) bardzo szybk łapie fix'a.Który wybrać i dlaczego?
_Prezes_

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Jiayu S3 vs Coolpad F2

Postprzez ra-vau » 16 gru 2014, o 17:32

Kto ma Ci odpowiedzieć na to pytanie, skoro ten telefon (jiayu) jeszcze nie wyszedł?
Nawet gdy wyjdzie, to w przypadku jiayu, pomimo deklaracji ze poprawia gps, mozna się wszystkiego spodziewać... więc same zapewnienia, to trochę za mało. Czekaj na premierę, na pierwsze testy i opinie więcej niż 5 osób. ... Mam screeny z których jasno wynika ze mój G4S miał bardzo dobry GPS, łapał fixa szybko i prowadził bez problemu. MASA ludzi wypowiadała się krytycznie, twierdząc ze problem istnieje. Ot taka sugestia.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Powrót do Jaki telefon kupić ?