• Reklama

Jiayu S3 sam się wyłącza

Jiayu S3 sam się wyłącza

Postprzez grsmagik » 23 wrz 2016, o 13:27

Witam,
1. Telefon sprawował się bardzo dobrze do momentu, w którym teraz telefon samoczynnie się wyłącza (korzystam z niego i nagle się wyłącza). Czasami po ponownym uruchomieniu telefonu boki ekranu lekko pulsują. Posiadam 3 baterie i na wszystkich tak jest, więc to nie wina bateri. Zmieniałem system kilkukrotnie i to także nie rozwiązuje problemu.
2. Problem ze snapem - miałem normalnego snapa do momentu w którym przy nagrywaniu na snapie kamera się wyłączała i zacinała, zaktualizowałem rom i teraz działa ale mam czarny pasek (chyba sterowania) i moja kamera jest skurczona.

Proszę o pomoc!
grsmagik

Reklama

Re: Jiayu S3 sam się wyłącza

Postprzez blue_voyager » 23 wrz 2016, o 13:32

Często w takim przypadku jest to spowodowane tym, że z czasem obudowa telefonu nie jest już tak dobrze spasowana, co powoduje, że bateria czasami traci kontakt ze stykami. Miałem tak w zte v987, pomogła odrobina papieru złożona między baterią a obudową.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1

Postprzez mrergie » 23 wrz 2016, o 13:34

Miałem problem z migotaniem/pulsowaniem ekranu jak kiedyś użyłem jakiejś beznadziejnej i taniej ładowarki. Na normalnych ładowarkach problem nie występował. Jakiej używasz?
Telefon wyłącza się w całkowicie losowych momentach czy istnieje jakieś kryterium łączące te przypadki?

Co to jest snap?
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69

Postprzez grsmagik » 23 wrz 2016, o 13:36

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

1.Snap - snapchat taka aplikacja do robienia zdjęć i wysyłania znajomym
2.Wydaje mi się że losowo to się dzieje kiedy się wyłącza..
3.Co do ładowarki używam od samsunga (tabletu) 2A z kablem od jiayu s3
grsmagik

Postprzez grsmagik » 23 wrz 2016, o 16:26

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Włożyłem papierek na dól baterii żeby bardziej dociskał baterie do "bolców" i pomiędzy baterią a obudową, telefon nadal się wyłącza.
grsmagik

Postprzez grsmagik » 10 paź 2016, o 17:09

WITAM, PRAWDOPODOBNIE WIEM GDZIE TKWIŁ PROBLEM. Zakupiłem nową ładowarkę 2A i od tego czasu telefon nie wyłączył się ani razu (oby tak zostało) :)
Pozdrawiam!
grsmagik

Postprzez leebailong » 2 lut 2017, o 22:20

Witam,
Mam podobny problem z Jiayu s3, telefon sprawował się bardzo dobrze. Jakiś czas temu aktualizowałem eXtreme roma z wersji 2.1 do 2.5 i od tamtej pory telefon wyłącza się w losowych momentach. Nie pomaga factory reset, zmiana roma, podłożenie karteczki pod baterią. Ładuję telefon dwoma różnymi ładowarkami i przy komputerze. Niestety nic nie pomaga.
leebailong

Pochwały: 3

Postprzez wojtekwojtek » 9 lut 2017, o 00:41

Ja bym obstawil niestety problem z plyta glowna...
wojtekwojtek

Postprzez leebailong » 15 lut 2017, o 10:14

Zamówiłem baterie i zobaczymy co będzie.
leebailong

Pochwały: 3

Postprzez rah » 15 lut 2017, o 13:46

Losowe wyłączanie u mnie pojawiło się tak prawie po 2 latach. To był początek końca baterii. Warto obserwować poziom naładowania baterii. Nagle spadał poziom naładowania i koniec, a po ponownym uruchomieniu potrafiła pokazać nawet 60%. Problem się nasilał. Pomogło podłączenie na stałe do power banku. Starczyło na ok. miesiąc i potem nagle akumulator spuchł tak ponad pół centymetra i koniec. Nowa bateria na szczęście pomogła. W trakcie tych problemów telefon robił dziwne rzeczy. Pulsował ekran, pojawiały się jakieś błędy, napisy itd. chyba spowodowane niestabilnym napięciem.
rah

Powrót do Jiayu