• Reklama

Jiayu G4S vs Coolpad F1 8297W vs Doogee Turbo 2

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Jiayu G4S vs Coolpad F1 8297W vs Doogee Turbo 2

Postprzez Tomek789 » 5 gru 2014, o 15:50

Witam serdecznie,
Szukam telefonu do powiedzmy 200$ lecz mógłbym przekroczyć nieco tę kwotę.
Nie wiem który z telefonów wybrać. Specyfikacja która mnie interesuje:
- 8 rdzeni (możliwe również opcje z 4 rdzeniami)
- 2 karty sim
- możliwość korzystania z Aero2
- 2 GB RAM
- wyświetlacz 5 '' lub więcej (Jiayu G4S jest blisko 5 więc go jeszcze zaliczyłem)
- wytrzymała bateria

Nie wiem czy wszystkie te smartphony są z androidem 4.4 bo jeszcze nie bawiłem sie nigdy w wgrywanie softu i nie chciałbym tego robić już na początku swojej przygody z nowym tel.
Telefon będzie najczęściej do standardowych swoich czynności i surfowania po internecie, rzadziej gry. Aparat nie musi być jakiś super raczej sporadycznie będę z niego korzystał. Wolałbym sie skupić na podzespołach.
Proszę o poradę który jest wg Was najlepszy. Jeśli macie jakieś inne propozycje proszę napiszcie na pewno sprawdzę dany model. Pozdrawiam Tomek
Tomek789

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Jiayu G4S vs Coolpad F1 8297W vs Doogee Turbo 2

Postprzez Albin » 6 gru 2014, o 13:25

Mam Jiayu i mogę polecić. Kolega ma coolpada i to w zasadzie to samo tylko z większym ekranem i mniejszą baterią. Z tego co gdzieś przeczytałem to coolpad nie jest już produkowany i coraz trudniej go dostać ale nie wiem ile w tym prawdy.
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Jiayu G4S vs Coolpad F1 8297W vs Doogee Turbo 2

Postprzez Piotrek90 » 10 sty 2015, o 02:16

Po pierwsze to do ceny dolicz 25% za vat i opłaty - oba telefony wychodzą znacznie poza budżet.
Po drugie na dobrego (albo nawet działającego) GPS-a w tych telefonach nie licz (o ile go potrzebujesz).
Po 3, jeżeli telefon będzie głównie do internetu, to może faktycznie "coś" większego niż 5 cali- tylko pomyyśl o komforcie noszenia telefonu w kieszeni itd.
Piotrek90

Pochwały: 3
Telefon:: SE

Powrót do Porównania telefonów