• Reklama

Jiayu G4S - problem z ładowaniem

Jiayu G4S - problem z ładowaniem

Postprzez mordoklejki » niedziela, 25 października 2015, 23:26

Witam. Mam problem z łądowaniem w swoim jiayu G4S. Dzisiaj nagle z 20% baterii w około minutę na wyłączonym wyswietlaczu poziom baterii spadł do okolo 3% i pozniej jak odliczanie spadł do 0 i się wyłączył. Podłączając pod ładowarkę włącza się i wyłącza ładowanie. Raz udało mi się nawet go włączyć wtedy poziom baterii skakał jak głupi na dowolne wartości. Nie jest to na pewno wina ładowarki, gdyż próbowałem na dwóch, ani raczej wejscia ładowarki (podłączyłem tel u siostry pod komputer przez usb i przez okolo minute się dało ladowac, a ruszając kablem nie rozłączało nic, lecz później historia zaczęła się powtarzać i nie da rady go naładować...) Nie jestem w stanie sprawdzić jaki system mam dokładnie, ale chyba jest to android 4.2.2 o ile się nie mylę. Przez rok uzytkowania nie mialem z nim takiego kłopotu. Proszę o jakies rady co mogę z nim zdziałać :)

PS. We wtorek spróbuję wrzucic baterię od jiayu kumpla, zobaczę czy to wina baterii czy nie.
mordoklejki

Reklama

Re: Jiayu G4S - problem z ładowaniem

Postprzez zyzio » wtorek, 27 października 2015, 16:04

cześć, mam identyczny(!) problem, proszę daj znać co z tą zastępczą baterią, czy to coś pomogło
zyzio

Postprzez mordoklejki » środa, 28 października 2015, 13:16

Dam znac, ale niestety wczoraj nie udalo mi sie kumpla uchwycic.. Dopiero pod koniec tygodnia bede go widzial, takze od razu jak sprawdze dam znac :)
mordoklejki

Postprzez zyzio » czwartek, 29 października 2015, 16:44

myślę że to zrąbane wejścia usb w telefonie
zyzio

Postprzez Gravis » czwartek, 29 października 2015, 17:12

Kuzyn miał podobny problem. Sprawdź czy się tasiemka nie odpięła - u niego to było to..
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez mordoklejki » sobota, 31 października 2015, 18:57

Bateria sprawdzona. Wsadziłem baterię kumpla i laduje bez zadnego problemu, takze musze zaopatrzyć się w nową :)
mordoklejki

Powrót do Pomoc techniczna