• Reklama

Jiayu G4S Octa Core - Nowy Rom

Jiayu G4S Octa Core - Nowy Rom

Postprzez olegunar » środa, 20 sierpnia 2014, 11:16

Witam,
chciałbym wgrać nowy ROM do tego telefonu, bo teraz mam w niektórych miejscach chińskie znaki. Celem zabawy ma być spolszczenie telefonu i przy okazji przyśpieszenie go (choć na szybkość nie narzekam). Ważne by się nie ciął i wszystko działało. Może da się lekko przedłużyć trzymanie baterii.
1. Jaki ROM polecacie na dzień dzisiejszy?
2. Jak wgrać taki ROM. Jakim programem?
Kiedyś do SGSa wgrywałem, ale już zapomniałem co i jak i trzeba mnie delikatnie naprowadzić.

Jak temat był to proszę o link, bo ja takiego nie znalazłem.
olegunar

Pochwały: 1

Reklama

Re: Jiayu G4S Octa Core - Nowy Rom

Postprzez krc » poniedziałek, 1 września 2014, 12:36

dołączam się do pytania, póki co wiem że trzeba zainstalować sterowniki, mieć wyłączony telefon bez baterii, włączyć SP Flash Tool, załadować scatera, włączyć usb oraz tryb fast, a następnie dać download i podłączyć telefon. Po tych operacjach telefon powinien być wykryty i powinien się pojawić czerwony kolor na pasku 100% potem jakiś a potem żółty.

Wszystko to zrobiłem oprócz ostatniej fazy, gdzie mi nie wykrywa telefonu po podłączeniu do usb (robiłem to na 2 kompach xp oraz win8). Nie pomaga przeinstalowanie sterowników itp.

Czy nie trzeba telefonu włączyć jakoś w tryb bootowania?

proszę o pomoc,

dzięki!
krc

Re: Jiayu G4S Octa Core - Nowy Rom

Postprzez Gravis » poniedziałek, 1 września 2014, 12:39

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tutaj masz instrukcję ze screenami ;)
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Powrót do Pomoc techniczna