• Reklama

Jiayu G4S - gdzie najtaniej kupić?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jiayu G4S - gdzie najtaniej kupić?

Postprzez James2522 » 27 lis 2014, o 21:19

Witam. Przymierzam się do kupna G4S. Jednak wynik moich poszukiwań jest taki że tylko wkurzyłem się na kosmiczną marżę jaka jest w polskich sklepach. Na allegro większość jest po 899 PLN, co jest dla mnie śmieszne w przypadku telefonu za 160$ (za tyle zamierzam go kupić). Znalazłem taką ofertę:
http://allegro.pl/nowy-jiayu-g4s-mtk659 ... 86519.html
Jednakże 0 komentarzy wzbudza podejrzenia a lokalizacja świadczy o tym że wysyłka następuje bezpośrednio z Chin i coś czuję że cło i VAT tak czy siak zostaną naliczone. Podobnie tutaj:
http://allegro.pl/jiayu-g4s-dual-sim-8x ... 93653.html
Z tym, że tutaj chociaż sprzedawca ma jakąś renomę. Wobec tego skłaniam się raczej ku Aliexpress. Wtedy jest chociaż szansa na kupno telefonu w niebandyckiej cenie, i w razie pecha zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

Ale jakie jest Wasze zdanie? Czy istnieje jakaś inna możliwość? A, i ważna rzecz: jeśli zdecyduję się na zakup to na pewno po świętach, jako że służba celna podobno w okresie przedświątecznym zaostrza rygor. Także jeśli jest szanasa że do tego czasu telefon jeszcze potanieje to byłoby fpytę. Bardzo proszę o radę i pozdrawiam :)
James2522

Telefon:: GoClever

Reklama

Re: Jiayu G4S - gdzie najtaniej kupić?

Postprzez Gravis » 27 lis 2014, o 21:34

Odnośnie drugiej aukcji...
"Towary wysyłamy bezpośrednio z kraju producenta. "

Kup na ali i módl się o brak VAT. Ale już nie przesadzaj i sam znajdź sobie sprzedawcę..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez marhac » 27 lis 2014, o 21:37

skoro wszystko wiesz , to właściwie jak można Tobie pomóc ?
może potanieje , może kurs dolara spadnie , a może będzie po 3.80 , a może wyjdzie coś nowego i "pewniejsi" sprzedawcy nie będą już mieli w ofercie tego czego chcesz...
poszukaj na forumowym bazarze - za 700 złotych powinieneś dostać nowego g4s będącego już na miejscu
jak zamówisz sam i trafisz na vat to wyjdzie to podobnie - te 30 złotych co zaoszczędzisz , to i tak wydasz na prąd by sprawdzać co chwilę tracking ;)
marhac

Telefon:: e52

Postprzez James2522 » 27 lis 2014, o 22:59

Ok, dzięki wielkie :) Po prostu myślałem że jeszcze czegoś nie wiem. Cóż, będę czekał aż spadnie do 500 :P
James2522

Telefon:: GoClever

Postprzez Gravis » 27 lis 2014, o 23:01

To jeszcze poczekasz, bo dopiero co spadł z 180$ na 165$.

Temat kosz.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez makgajwer » 30 lis 2014, o 18:31

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie. Kurcze gościu ma 176 komentarzy i Ty chcesz u niego kupić??? Jak poczytasz wątki o Ali to tam niektórzy ładnie wkopali się kupując u sprzedającego, który miał 470 komentarzy więc nie widzisz różnicy? Chyba, że wolisz ryzyko.
Lepiej chyba poszukać i kupić bezpośrednio na Ali u sprawdzonych spzredawców a te forum z pewności Ci w tym pomoże, tylko poszukać trzeba.
makgajwer

Pochwały: 4
Telefon:: BB Z10, IP 4S

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI