• Reklama

Jiayu G4S dziwny problem z lampą LED

Jiayu G4S dziwny problem z lampą LED

Postprzez TLasky » poniedziałek, 16 marca 2015, 01:21

Przeszukałem i nie znalazłem więc zapytuję i proszę o wsparcie- przy próbie zrobienia zdjęcia z lampą telefon się restartuje. Problem jest o tyle istotny, że obiecałem ten telefon komuś sprzedać, a nigdy w życiu nie pozwoliłbym sobie na sprzedaż czego, co nie działa prawidłowo. Soft fabryczny 4.2.2. Pomożecie? Czy coś mam uściślić?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Jiayu G4S dziwny problem z lampą LED

Postprzez Gohan » poniedziałek, 16 marca 2015, 01:44

Na początek sprobuj wygrać 4.4.2 i sprawdź czy to pomoże. Z ciekawości chciał bym się zapytać tel. z promocji coolicool?
Gohan

Pochwały: 2

Re: Jiayu G4S dziwny problem z lampą LED

Postprzez TLasky » poniedziałek, 16 marca 2015, 02:12

Gohan napisał(a):Na początek sprobuj wygrać 4.4.2 i sprawdź czy to pomoże. Z ciekawości chciał bym się zapytać tel. z promocji coolicool?

Niestety zbyt zielony jestem, żeby sobie z tym softem poradzić, gdyż mam taki burdel w sterownikach na kompie, że nie jestem w stanie tego ogarnąć i żadnego tele nie znajduje mi prawidłowo, a z dostępem do innego sprzętu dość ciężko :-/. Telefon owszem z promocji, ale niestety nie tak dobrej jak ta na Cooli (spóźniłem się). Dostałem go w zamian za inne zamówienie, które nie zostało zrealizowane (w senie dostałem lepszy telefon za coś, co było Out of Stock). Do swojego pytania dodam, że dioda działa (latarka), a na zewnętrznej appce (Focal) dzieje się to samo. BTW w promocji Cooli kupiłem tablet, o czym mam zamiar napisać krótką historyjkę w dziale sklepu :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Powrót do Pomoc techniczna