• Reklama

Jiayu G3t nie działają słuchawki

Jiayu G3t nie działają słuchawki

Postprzez Aleyou » środa, 15 października 2014, 14:40

Witam,
Jakiś czas temu moje jajko przestało wykrywać podłączone słuchawki, wszystko normalnie działało, w pewnym momencie przestał je wykrywać(nie upadł, nie był zalany itp)

na początku myślałem że wina może być w systemie, jednak zmiana systemu nie pomogła(testowałem kilka par słuchawek)
ostatnio podłączyłem mikeya i o dziwo telefon go wykrył(przy czym słuchawki nadal nie działają) wie ktoś z czym może być problem?
Może da się to rozwiązać bez wysyłania telefonu na gwarancje?

co ciekawe w tym samym momencie co przestało działać gniazdo popsuła się karta pamięci(telefon wykrywał ją jako uszkodzoną) Przy czym w innym telefonie/tablecie karta jest wykrywana bez problemu, a na samym telefonie inne karty działają normalnie.
Aleyou

Pochwały: 1

Reklama

Re: Jiayu G3t nie działają słuchawki

Postprzez Diego962 » niedziela, 2 listopada 2014, 16:40

Ostatnio miałem coś podobnego. Najprawdopodobniej odlutował ci się pin od masy. Musisz rozkręcić telefon i albo go jakoś docisnąć, albo najlepiej, jak nie używasz słuchawek z mikrofonem to przylutować pin mikrofonu do obudowy. Ja tak zrobiłem i działa. https://www.youtube.com/watch?v=81wa3y8QZGQ
Diego962

Re: Jiayu G3t nie działają słuchawki

Postprzez Aleyou » poniedziałek, 3 listopada 2014, 13:56

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Jak tylko będę miał wolny weekend podejmę się zadania :)
Aleyou

Pochwały: 1

Powrót do Pomoc techniczna