• Reklama

Jiayu G3T czy Xiaomi Red Rice, który?

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Jiayu G3T czy Xiaomi Red Rice, który?

Postprzez arcadioush » 31 paź 2013, o 20:22

Zamówiłem w presell'u Xiaomi Red Rice wer. WCDMA, wysyłka ok. 10.11. Jak mi "przypasuje" i potwierdzi się ponadprzeciętność firmy jeśli chodzi o jakość wykonania słuchawek, to z miejsca biorę M3 64 GB.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Reklama

Postprzez zriel » 31 paź 2013, o 21:23

arcadioush napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale wiesz że na wersję WCDMA MI3 trochę poczekasz ? Już prędzej będzie rewelacyjne VIVO Xplay 3S - konfuguracja podobna bo też Snapdragon 800, ale.. będzie cieńszy(ok.5mm) będzie miał ekran w rozdzielczości 2560x1440 i do tego super aparat(obracany do przodu podobnie jak w OPPO N1) z debiutującym systemem(elektronika+optyka+matryca + dobrana do tego dioda flash) od Nikona .
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Postprzez dusty » 31 paź 2013, o 22:29

arcadioush napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skąd zamawiałeś?

Ja również przychylam się ku Xiaomi Red Rice- z relacji w necie można wyczytać, że jakość wykonania jest bardzo dobra, do tego dochodzą regularne aktualizacje producenta (rzadkość nawet w telefonach topowych producentów ;) ).
dusty

Telefon:: Samsung i9000

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów