• Reklama

Jiayu G3C vs Lenovo P780

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jiayu G3C vs Lenovo P780

Postprzez marcino1104 » 25 lis 2014, o 00:19

Ok, dam znać.Mam nadzieję, że szybko dojdzie ;)
marcino1104

Pochwały: 3
Telefon:: Redmi

Reklama

Postprzez Venn » 25 lis 2014, o 00:24

Gumczysław napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja G3C prawdopodobnie będę miał już w środę do testowania to będę mógł powiedzieć jak jest naprawdę z GPS, a póki co to czytałem, że g3c akurat z GPS nie ma takich problemów jak lepszy brat (g4) i łapie i trzyma fixa w miarę sprawnie. Dam znać jak potestuję na swoim egzemplarzu:)
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Postprzez szymon_rysiu » 25 lis 2014, o 10:31

Venn napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja G3C prawdopodobnie będę miał już w środę do testowania to będę mógł powiedzieć jak jest naprawdę z GPS, a póki co to czytałem, że g3c akurat z GPS nie ma takich problemów jak lepszy brat (g4) i łapie i trzyma fixa w miarę sprawnie. Dam znać jak potestuję na swoim egzemplarzu:)

Ja miałem Jiayu G3C i GPS działa ale jak to jest w porównaniu do innych telefonów nie wiem. Jedyny problem jaki miałem to że czasami fixa łapał po chwili a czasami po kilku minutach.

Na nawigacji z targeo zawsze do celu dojechałem.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?