• Reklama

Jiayu G3C vs Lenovo P780

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jiayu G3C vs Lenovo P780

Postprzez ebola1972 » 22 lis 2014, o 01:54

kupujesz szkło za 5$ naklejasz i problem z głowy :-)
Goła "goryla szklanka" w kieszeniach prędzej czy później też by rysy zaczęła łapać

wyszło z Nubia z7 mini
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Reklama

Postprzez TLasky » 22 lis 2014, o 20:31

Gumczysław napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeśli nie cierpisz na syndrom małych, chińskich rączek to wymiary są naprawdę OK- wygodnie się z niego korzysta, nie zdradza tendencji do hopsania z ręki w kierunku gleby :mrgreen: . Jeśli często przeglądasz neta, lub grasz w gry to różnica 5/10 cala przewagi w stosunku do Jiayu może być odczuwalna. Co do ekranu to przychylam się do opinii kolegi (Nillkin Tempered Glass u dobrego sprzedawcy można wyrwać za ok. 6$), aczkolwiek sam zainwestowałem w coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/100-Orig ... 33998.html

co doskonale chroni mój telefon i nadaje mu bardzo atrakcyjny wygląd. Do tego niesamowicie podoba mi się funkcja wybudzania telefonu przez otwarcie etui. Być może wyhaczysz je gdzieś taniej, ale patrz koniecznie za oryginałem. Polecam jeszcze ewentualnie doinwestować w taki bajer:

http://www.aliexpress.com/item/1-pcs-Fo ... 67319.html

bo stockowe słuchawki to kompletna padaka :-/ na tych oryginałach głośność nie powala (choć jak podpiąłem do Samsunga Galaxy Tab 4 to prawie roz***ało mi mózg :-D), ale jakość dźwięku i basy są na naprawdę dobrym poziomie, oczywiście dla mnie jako zwykłego zjadacza chlebka powszedniego, bo audiofilem nie jestem :-D.

Oba produkty kupiłem u podanych przeze mnie sprzedawców i wszystko było super, łącznie z szybką przesyłką :-)

Jak mnie oświecono brak 900 MHz sprawia, że nie będzie HSDPA na wsi :-D zatem wtedy wracasz do epoki smartfonów łupanych i jedziesz na EDGE :-D.

A tak off-topowo- zastanawiam się czy ktoś coś wie odnośnie ewentualnego Lizaka 5.0 na P780?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez TLasky » 22 lis 2014, o 20:41

A bleee... obejrzałem właśnie to Jaju i wygląda jak podróba iPhone-a, co jak dla mnie dyskwalifikuje go już przed wyjściem z szatni :-D. Ale oczywiście gustibus non disputandum est i jest to moja subiektywna opinia, a z tego miejsca chciałem pozdrowić oraz życzyć wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku zadowolonym posiadaczom G3C :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Gumczysław » 23 lis 2014, o 21:27

Odpusciłem sobie już to Jaju, a na Lenovo w sumie zdecydowany jestem na 100% :) Jak będę zamawiał, to odrazu z tym etui, ładnie wyglada. Słuchawek raczej nie potrzebuje, ale dzięki za rade :)
Gumczysław

Telefon:: HTC Desire Z

Postprzez marcino1104 » 24 lis 2014, o 01:53

@Gumczysław
Z jakiej aukcji zamawiasz? Też własnie wybieram między tymi dwoma telefonami i chyba wybiorę Lenovo . Najtaniej znalazłem na pandawill za 135$.
marcino1104

Pochwały: 3
Telefon:: Redmi

Postprzez marcino1104 » 24 lis 2014, o 10:39

Zapomniałem, że jest kupon na 5$ przy pierwszym zakupie :) więc jest za 130$
marcino1104

Postprzez Gumczysław » 24 lis 2014, o 13:13

Powiem szczerze, zastanawiam się czy nie przeczekać z tydzień, dwa. Bo ciekaw jestem czy przed swietami nie będzie jakis ciekawych promocji/rabatow :)
Swoja doga znalazłem na antelife.com za 100 z centami niestety wyprzedane :/
Gumczysław

Postprzez Venn » 24 lis 2014, o 14:13

Antelife jest spalone na tym forum, poczytaj żeby samemu nie wtopic pieniędzy.

Jak Ci się bardzo nie spieszy z zakupem, to myślę, że to dobry pomysł, zeby poczekać na ewentualne promocje:)

Swoją drogą, z dwóch tych telefonów wybrałbym G3C, moja prywatna opinia, ale widzę, że już jesteś zdecydowany, powodzenia w zakupie:)
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Postprzez marcino1104 » 24 lis 2014, o 16:23

Mi zależy żeby był jak najszybciej, więc dziś zakupię na pandawill. Venn dlaczego wolałbyś G3C ?
marcino1104

Postprzez Venn » 24 lis 2014, o 16:55

Raczej w tym wypadku nie mam logicznego argumentu, chodzi mi o całokształt, Twój wybór tez jest ok:) jedyne co mnie by trochę martwilo to mtk6589, procesor juz w miarę wiekowy, drogę do KK będziesz mieć na pewno zamknieta (chociaż g3c pewnie też nie dostanie).
Poza tym pamiętam z innego forum problemy z wersjami malezyjskimi itepe, jedne miały 900mhz,inne nie. W jajku wiadomo, że 900 jest, a i polski oficjalny system jest od dystrybutora (dla mnie bez różnicy, ale ktoś może nie lubić angielskich wstawek, a tych w launcherze lenovo i ideafriend będzie całą masa.

A z drugiej strony sam miałem trzy leniwce i bylem z nich bardzo zadowolony:)

Myślę, że będziesz zadowolony z Leny'ego, wybierales między dwoma fajnymi telami:)
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Postprzez marcino1104 » 24 lis 2014, o 17:28

Dla P780 jest już KitKat :) Z tego co widzę to chyba nawet oficjalny update, dostępny na Needrom. Mam styczność z S660 i A766 i oba to dobrze wykonane telefony, mam nadzieję, że i z tym modelem tak będzie.
Mam nadzieję, że nie ucierpię przez brak WCDMA 900 ...
marcino1104

Postprzez Gumczysław » 25 lis 2014, o 00:13

Venn napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za zwrócenie na to uwagi :)
Co do G3C to u mnie przeważył głownie strach przed tym GPSem i jego problemami.

marcino1104 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Daj znać jak przyjdzie, czy były (oby nie) jakieś problemy, itp :) Obawiam się, że mogę nie wytrzymać i też się skuszę ;)
Gumczysław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?