• Reklama

Jiayu G3 vs Lenovo A820

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Jiayu G3 vs Lenovo A820

Postprzez spidi347 » 7 kwi 2013, o 22:11

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem więc witam wszystkich :)

Czytam forum już od tygodnia i zdecydowałem się na wybór chińskiego telefonu ze względu na zbyt wysokie ceny modeli o podobnych parametrach znanych producentów.

Także wybór padł raczej na G3, choć wypatrzyłem tego a820 w podobnej cenie a kusi quad core. Moje wymagania :

-wyświetlacz bardzo dobrej jakości,
-polski język
-dwa-cztery rdzenie
-dobry aparat z af, który potrafi zrobić zdjęcie kartki na egzaminie ( student ) ;)
- wytrzymały z racji że jestem dość niezdarny i moja aktualna nokia e7 znosi upadki ( średnio dwa dziennie ) bardzo dobrze.

Generalnie wcale bym jej nie wymieniał, bo bardzo lubię swoją e7, ale w erze androida ten symbian troszkę archaiczny jest. Noi podstawowa wada to przy tak wysokim modelu Nokii jak na czasy w których go kupywałem ( dwa lata temu) brak af przy 8mpx to nieporozumienie.

Proszę kogoś kto miał styczność choćby z tym lenovo o opinie czy jest na tyle dobrze zrobiony, żeby znieść poranny upadek z łóżka na panele i spełnia powyższe wymagania .

Pozdrawiam, Kamil
spidi347

Reklama

Postprzez dnb8 » 8 kwi 2013, o 14:41

tez miałem taki dylemat.
wybrałem A820 poniewaz ma PL jezyk i Quad Core a cena ta sama
dnb8

Powrót do Porównania telefonów