• Reklama

Jiayu G3 - Trzeszczenie podczas rozmowy

Jiayu G3 - Trzeszczenie podczas rozmowy

Postprzez silence » wtorek, 4 marca 2014, 18:02

Witam,
mam telefon (Jiayu G3) jakiś miesiąc, ostatnio zauważyłem(usłyszałem) trzeszczenie podczas rozmów. Z mojej strony jest to delikatne, drażniące, ale jednak nie przeszkadzające w rozumieniu drugiej osoby trzeszczenie, ale ze strony rozmówców ponoć słychać co drugie słowo i jest dosyć uciążliwe.

Miał ktoś podobny problem lub spodziewa się gdzie leży błąd? Telefon nie zaliczył upadków, ani żadnych uszkodzeń.

Pozdrawiam
silence

Reklama

Re: Jiayu G3 - Trzeszczenie podczas rozmowy

Postprzez bartezzz » czwartek, 13 marca 2014, 14:04

Witam!
Też mam ten sam problem, tzn ja go ani razu nie słyszałem, ale osoby dzwoniące do mnie mówiły, że słyszą trzaski (czasem bardzo głośne). Zauważyłem też to w jednym nagranym telefonem filmie, żona potwierdziła, że trzaski z filmu brzmią tak samo jak w czasie rozmowy ze mną.
Podejrzewam uszkodzony mikrofon, ale dziwne jest, że problem występuje sporadycznie.
Ma ktoś jakiś pomysł?
bartezzz

Re: Jiayu G3 - Trzeszczenie podczas rozmowy

Postprzez badlog0ff » poniedziałek, 16 czerwca 2014, 22:52

mam to samo, znalazłem na aliexpress http://www.aliexpress.com/item/New-orig ... 36133.html mikrofon i zamierzam go kupić. Chce się ktoś podłączyć pod zakup, albo ma ktoś inny pomysł ?
badlog0ff

Powrót do Pomoc techniczna