• Reklama

Jiayu G2F/inny, tylko do dzwonienia

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jiayu G2F/inny, tylko do dzwonienia

Postprzez Mario80 » 14 wrz 2014, o 23:11

persala napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co kupilas mamie?

Jak wrazenia? ;)
Mario80

Telefon:: Samsung

Reklama

Postprzez persala » 14 wrz 2014, o 23:32

G2F plus kolorowe plecki, ale sprzedawca zwleka 6 dzień z wysyłką... napiszę jak dojdzie. Początkowo już mieliśmy F1 w koszyku, ale wygrał lepszy ekran IPS i aparat. Myślę że większy rozmiar mniej będzie irytowal od zauwazalnych słabości.
persala

Pochwały: 1

Postprzez zawel » 15 wrz 2014, o 20:01

G2F jest niemal dokładnie tego samego rozmiaru co F1 (miałem przez chwilę oba) więc raczej nie będzie irytował a komfort pracy na G2F jest wyraźnie większy.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Le Max 2 x829
ROM: ResurrectionRemix

Postprzez MoorPH » 23 wrz 2014, o 21:47

Jakby temat zamknięty.. ale ja zdecydowanie polecam wspomnianego wcześniej THL T6S.. Fajny telefonik na tyle fajny że miałem go w rękach od jego przylotu z przerwami łacznie może ze 2h, a dlaczego? Bo zamówiłem go dla siebie, jak przyszedł listonosz to rozpakowałem go tylko wystartowałem i kończyłem jakieś tam wcześniej rozpoczęte czynności podczas gdy moja druga lepsza połowa postanowiła go obejrzeć.. po 10 minutach usłyszałem " Oo zobacz jaki mam nowy ładny telefon" więc nie pozostało mi nic innego jak zamówić sobie co innego. (z racji tego że niejest w moich rękach recenzja jest jaka jest). Obecnie telefon użytkowany na urlopie poza granicami kraju, jak wróci może uda mi się go wyrwać na parę dodatkowych godzin. Bateria trzyma 2-2,5dnia
MoorPH

Telefon:: HTC SALSA
ROM: gotowany

Postprzez persala » 12 paź 2014, o 18:58

Telefon dotarł, bardzo fajny, ale z wad:
- niepodswietlane klawisze
- całkowity brak pamięci na dane użytkownika, nie da się nawet zdjęcia zrobić bez karty pamięci.

Poza tym ładny i ma język polski (choć "OK" jest tłumaczone jako "Użyj tego nagrania"), działa super.
persala

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?