• Reklama

Jiayu F1 - słuchawki

Jiayu F1 - słuchawki

Postprzez Pager » piątek, 27 czerwca 2014, 21:13

Cześć!
Mam mały problem ze słuchawkami w F1, a mianowicie: gdy wepchnę jacka tak jak trzeba działa tylko jedna słuchawka... Grają dobrze wepchnięte do połowy. Sprawdzałem inne słuchawki-to samo. Podobnie dzieje się w moim laptopie, więc zgaduje, że chodzi tu o niekompatybilność słuchawek z żeńskim wejściem w telefonie :)

Da się coś z tym zrobić? Czytałem już o jakichś przejściówkach, ale nie wiem jak wybrać odpowiednią...
W F1 to powszechny problem?

Z góry dzięki :)

PS. Bylem w komisie sprzedać stary telefon i zagadałem o telefony z ali, sprzedawca kiwał glową z politowaniem - ignorant :D
Pager

Reklama

Re: Jiayu F1 - słuchawki

Postprzez filozof71 » piątek, 27 czerwca 2014, 22:17

Miałem tak w moim lapku, myslałem że sie gniazdo wyrobiło ale po kupieniu nowych Philips Citiscape SHE7055BK/00 jest OK.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Re: Jiayu F1 - słuchawki

Postprzez Libero » piątek, 27 czerwca 2014, 23:08

Zgadza się że chodzi tu o kompatybilność słuchawek i telefonu. Gdzieś na forum jest podobny temat.
Zmieniona jest chyba masa z mic w gnieździe słuchawek w telefonie. Wystarczy przejściówka lub (chyba) słuchawki od iPhona.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8

Powrót do Pomoc techniczna