• Reklama

JD.com kupony ciąg dalszy?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

JD.com kupony ciąg dalszy?

Postprzez Masiakox » 28 paź 2015, o 05:44

Witam, na fanpage aliexpress znalazła się informacja, że kupony na JD.com są reaktywowane, na nieco innych zasadach (10$ od 20,01$). Ja u siebie mam na starym koncie na 5$, nic poza tym, ale chyba nie zaszkodzi sprawdzić ? :)
Ktoś spróbuje zarejestrować się z kodu IPMM7N ?
I napisze tutaj, ja dam znać czy kuponik 10$ przyszedł i można zaczynać zabawę
https://www.facebook.com/groups/896933127040326/
Masiakox

Pochwały: 8
Telefon:: Letv X600

Reklama

Re: JD.com kupony ciąg dalszy?

Postprzez piotr469 » 28 paź 2015, o 08:22

Chyba znowu działa, bo widzę kupon na 10$ u siebie, którego wcześniej nie użyłem.
Jakby się ktoś rejestrował to wpiszcie ten kod:
R9MH4Z
Dostaniecie kupon na 10$

Wysłane z mojego Redmi Note 2
piotr469

Pochwały: 4
Telefon:: Sony Ericsson

Postprzez fake4r » 28 paź 2015, o 08:49

To w takim razie i ja poproszę HM7WVF
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez neomod » 28 paź 2015, o 10:14

To i ja powtórzę swój kod.

Y3LB8P
neomod

Pochwały: 1

Postprzez existe » 28 paź 2015, o 10:14

zanim wpadniecie w szal zakladania kont i ujawniania danych, zastanowcie sie czy jest tam rzecz, ktorej cena nawet po obnizce o 10 jest warta zachodu
czy przypadkiem nie lepiej dokonac zakupu na bardziej sprawnie dzialajacym serwisie i z lepsza ochrona kupujacego i poczytac watek juz istniejacy o tym serwisie i klopotach z reklamacjami

Autor postu otrzymał pochwałę
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez szymi » 28 paź 2015, o 10:23

mi ten wyciek danych (podobno nie pierwszy) obrzydził kupowanie nawet jakby dali stare kupony 10$ od 10,01$
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez wacie72 » 28 paź 2015, o 10:38

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Brawo , chyba pierwsza osoba na forum która głośno mówi że coś jest nie tak z tym serwisem.
Może ujawnianie i podawanie swoich danych to nic takiego ale czasem warto się zastanowić czy dla kilku $ jest to tego warte.
Przecież sami dajecie im na tacy swoje dane , przy płatności również często dane z karty.
Podam analogie , podchodzi do Was na ulicy facet i prosi o Wasze dane , adres , do tego numer i ważność karty wraz z kodem. Jak się wtedy zachowacie ?
To nie moja sprawa kto na co wydaję swoje pieniądze , ale przeraża mnie entuzjazm niektórych tutaj cieszących się z "zaoszczędzonych" 2 $ na "taniej latarce" jednocześnie nie widząc tego jak wiele ich to może kosztować.
Ale to tylko moja opinia , wszelkie gromy na mnie piszcie na priv , bo szkoda zaśmiecać ten wątek.
Pozdrawiam wszystkich ,również tych nieostrożnych.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez drago68 » 28 paź 2015, o 10:39

Trzeba naprawdę uważać i zastanowić się nad zakupem na stronie JD.
Ten wyciek danych osobowych oraz ceny są wygórowane w stosunku do aliexpress.
Jak ktoś chce może skorzystać za zarejestrowanie się z mojego kodu, to dostanie kupon $10.

U5WCOQ
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez ra-vau » 28 paź 2015, o 11:03

Panowie, umoralniacie niesamowicie, ciekawe czy gdyby na aliexpress byl wyciek, to nagle pol swiata by przestalo tam kupować... Jesli ktos mysli, nie podaje prawdziwego numeru telefonu, a przy zakupie jakiejś drobnicy, typu casy czy folie, podaje dane osobowe typu Jan Kowalski, to korzystajac z paypala, co kto wam zrobi?

Kupujac książkę telefoniczna, tez wejdę w posiadanie waszych danych, wystawiajac na allegro aukcje z np kodami do kont premium na roznych serwisach, wchodzi sie w posiadanie setek adresow, danych osobowych, czy ktos z tego korzysta?

Reasumujac, ja radze placic tylko paypalem, po wycieku zmienic hasla w serwisie jd, mailu i paypall... Oraz w zakupach nie podawac numeru telefonu prawdziwego. Ps. mam nadzieje, ze do zakupów w CN używacie alternatywnego maila, ktorego założenie zajmuje 2minuty... Jeśli sie stosować do powyższego, to niemamy sie czym przejmować, a osoby które bojkotuja, niech nie kupują... bo troche zaduzo filmów, nikt w inwigilacje nie bedzie sie bawil, z podstaeowymi danymi.

Kto podziela moje zdanie to zapraszam do dalszej zabawy (kto nie, to i tak tez zapraszam) :)

YA4OKR
Ostatnio edytowano 28 paź 2015, o 12:32 przez ra-vau, łącznie edytowano 1 raz
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez robot » 28 paź 2015, o 12:13

Tak czy inaczej moze ktos bedzie chcial cos kupic

Kod na 10 usd

N78KZ3
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez marx » 28 paź 2015, o 12:17

Dołączę się do listy

9GU3EY
Tylko co kupić za te 20 lub 10$?
Czekam na propozycje w tym temacie
http://telchina.pl/jd-com-co-kupic-za-10-t22577.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez TLasky » 28 paź 2015, o 15:59

To i ja poproszę :-)

FGKDYV

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI