• Reklama

Jakość połączeń redmi note 3 pro

Xiaomi

Re: Jakość połączeń redmi note 3 pro

Postprzez Badamczuk » sobota, 19 listopada 2016, 23:41

acidbrain napisał(a):Wczoraj przyszedł telefon od gold way i mam problem. Jak rozmawiam to mi zniekształca i przerywa głos osoby z którą rozmawiam... MIał ktoiś tak i zna rozwiązanie ? Redmi note 3 pro..

podbijam pytanie....
W sierpniu 2016 r. kupiłam ten telefon... od ponad miesiąca borykam się z problemem, który polega na tym, że mój rozmówca źle mnie słyszy - nie da się rozmawiać.
Problem z mikrofonem; rozmówca źle mnie słyszy.
Problem pojawia się na obydwu SIM-ach (SIM 1 i SIM 2). Rozmówca źle mnie słyszy, jakbym była za szybą albo w jakiejś metalowej tubie (ja słyszę go bardzo dobrze). Przy trybie głośnomówiącym, przez słuchawki z mikrofonem czy przy użyciu urządzenia bluetooth słychać bardzo dobrze. Nagrywam się dyktafonem – dźwięk bardzo dobry.
Co piątek pobieram aktualizacje, przywracałam ustawienia fabryczne – skutek zerowy.
Zasięg bardzo dobru. Jestem pierwszym właścicielem telefonu, kupiłam go jako fabrycznie nowy (objęty jest gwarancją). Po kilku m-cach od zakupu pojawił się ten problem.
Bardzo utrudnia to korzystanie z telefonu – nie wszędzie mogę rozmawiać w trybie głośnomówiącym czy zakładać i rozwijać kable od słuchawek.
Jakieś pomysły lub doświadczenia?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/32GB
Wersja android 6.0.1 MMB29M
Wersja MIUI: MIUI Global 6.11.3 Beta
Procesor 6x1,8GHz
Wersja pasma podstawowego: TA.2.1.c8-00007-8976_G EN_PACk-1
Wersja jądra: 3.10.84-pref-g33518d7
Badamczuk

Reklama

Re: Jakość połączeń redmi note 3 pro

Postprzez bergmen » środa, 23 listopada 2016, 23:56

mikrofon do szumów jest przyczyną. Oddaj na gwarancję telefon, albo wyłącz redukcję szumów. Może jest możliwość kalibracji?
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 25

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna