• Reklama

Jakie telefon do max 90$ bez VAT

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jakie telefon do max 90$ bez VAT

Postprzez mariomario2 » 28 wrz 2015, o 10:53

Witam,
jaki polecacie telefon do maksymalnie 90$ bez VAT ?

Zależy mi głownie na:
Wyświetlacz: od 4,7 do 5,5 cala
Rozdzielczość: min qHD, najlepiej HD (720p)
Dobra bateria ! (min 2200mAh , musi wytrzymać minimum 1 dzień intensywnego użytkowania [bez gier, bez filmów HD] albo min 2 dni takiego średniego (SMS/Wi-Fi/rozmowy/czasem GPS)
procek: tak aby miał przynajmniej z 18,000 pkt w Antutu
grafika: nie gram więc starczy mi nawet stary MALI 400
RAM: min. 1GB (umiem optymalizować procesy w tle)
ROM: min 8GB (tu najlepiej aby ta pamięć była szybka w zapisie/odczycie małych plików, dużo IOPS)
Czytniki kart: musi być, microSD
Łączność: zadowolę się 3G, nie musi być koniecznie LTE, choć jeśli będzie LTE w tej cenie to super :)
Kamera tylnia: nie mam dużych wymagań, wystarczy mi jak będzie widać tekst z kartki A4 na zdjęciach
Wi-Fi: b/g/n, o dobrym zasięgu
GPS: musi być koniecznie, ma dobrze łapać zasięg. Często używam telefonu w trasie.

Przeglądałem forum i znalazłem takie telefony jak Doogee X5, Doogee X5 Pro, Bluboo Xfire.

Czy polecacie jeszcze jakieś inne może lepsze modele ?
Ostatnio edytowano 28 wrz 2015, o 12:23 przez mariomario2, łącznie edytowano 2 razy
mariomario2

Telefon:: 123321123

Reklama

Re: Jakie telefon do max 90$ bez VAT

Postprzez Herezja » 28 wrz 2015, o 11:18

Jak byś się zadowolił ekranem 4,5 cala to jakiś czas temu był Tu na forum opisywany telefon doogee f1 turbo http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-doogee-f1-turbo
Tu recenzja Kolego @Kinta doogee-turbo-mini-f1-mini-recenzja-t17280.html
A tu wzmianka na temat działania GPS-u doogee-turbo-mini-f1-z-lte-za-130-t15683-24.html?hilit=doogee%20f1%20turbo#p163946
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Postprzez mariomario2 » 28 wrz 2015, o 12:20

A w czym jest lepszy ? Widzę że bateria słaba - tylko 2000mAh, android w nienajnowszej już wersji 4.4. No tylko procek dobry (30k pkt Antutu) oraz dobra grafika (choć mi na tym nie zależy bo nie gram na telefonie). A cena lekko ponad 90$ z tego co widzę na większości serwisów internetowych
mariomario2

Telefon:: 123321123

Postprzez Herezja » 28 wrz 2015, o 13:43

Z tego co pisałeś wynika, że chciałeś niedrogą, wydajną platformę do rozmów i nawigacji. Skoro jeździsz samochodem (chyba po to jest ten GPS) to możesz podładować komórkę łatwo. Opcjonalnym był odbiór LTE a jak widzisz w tej komórce jest ten moduł. Masz możliwość podpięcia karty pamięci.

Moja rada. Zastanów się następnym razem czego potrzebujesz i dokładniej sprecyzuj swoje potrzeby.

ps. Jak szukasz wydajnego telefonu z dużą baterią to zainteresuj się np Mlais MX Base, który jest opisywany tu na forum i poszukaj go w promocji. Ja swojego nabyłem po promocyjnej cenie za niespełna 100 dolarów.
Herezja
VIP

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Powrót do Jaki telefon kupić ?