• Reklama

Jaki telefon zamiast Coolpada 7320 - DO 150 USD

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki telefon zamiast Coolpada 7320 - DO 150 USD

Postprzez leinad » wtorek, 16 grudnia 2014, 01:30

Witajcie. Z wielkim żalem muszę kupić nowy telefon w miejsce Coolpada 7320, w którym zepsuł się ekran (upadek).

Co byście polecili w cenie 100 - 150 USD (najchętniej Aliexpress - sprawdzeni sprzedawcy).

Chętnie chciałbym aby telefon miał:

+niezły procek (8 rdzeni?)
+5,5 cala + wyświetlacz w rozdzielczości nie mniejszej niż coolpad
+1 lub więcej GB ram
+8 lub więcej GB ROM
+aparat robiący ładne zdjęcia (konieczność)

Aero to nie jest konieczność (rozumiem że w takim wypadku WCDMA 850/2100 oznacza, że Intenret dostarczany przez innych niż Aero operatorów będzie działał?)

Zależy mi też na dużym wsparciu costum roomów lub aby telefon był dostarczany z niezłym systemem. Coolpad dostarczano z kiepskim oprogramowaniem, które zamieniłem na costum i byłem b. zadowolony.

Dzięki za rady!

Nie gram w gry. Dużo pracuję: internet, email, dokumenty, pdf-y, zdjęcia do albumu rodzinnego.
Coolpad 7320 --> Lenovo A850+ -->Xiaomi Redmi Note 2
leinad
AKTYWNY

Pochwały: 5

Reklama

Re: Jaki telefon zamiast Coolpada 7320 - DO 150 USD

Postprzez TLasky » wtorek, 16 grudnia 2014, 01:42

Dozbieraj i bierz Xiaomi Redmi Note LTE, jeśli wystarczy Ci single sim. Na Ali coś koło 160$ latają. Wg mojej (subiektywnej!) oceny zdjęcia robi spoko, a praca na 5,5 cala jest naprawdę (prawie :-D), może dlatego, że wolę jednak mój tablet 10"...) przyjemna. Jeśli słuchasz muzyki pomyśl nad inwestycją w słuchawki Piston V2, bo po odpowiedniej zabawie equalizerem efekt urywa d**ę :-). Co prawda 4 rdzenie, ale Snap, więc możesz liczyć jeszcze na dobry GPS (u mnie hula perfect) i w pakiecie 2 GB Ramm. Ewentualnie polecam zainwestować w back case aluminiowa ramka + szkło na tyle, bo wygląda nieziemsko elegancko :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Re: Jaki telefon zamiast Coolpada 7320 - DO 150 USD

Postprzez leinad » wtorek, 16 grudnia 2014, 10:14

Dzieki za propozycje. Jaki software ma ten telefon? Spolszczony i czy rrzeba wyrzucać chińskie apki?
Coolpad 7320 --> Lenovo A850+ -->Xiaomi Redmi Note 2
leinad
AKTYWNY

Pochwały: 5

Powrót do Jaki telefon kupić ?