• Reklama

Jaki telefon z DSFA do 1000 PLN ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki telefon z DSFA do 1000 PLN ?

Postprzez OWL » 13 cze 2016, o 11:51

Witam Wszystkich,

czy możecie polecić jakiś aktualnie dostępny telefon z Dual Sim Full Active do 1000 PLN ?
Przejrzałem kilka wątków na forum ale to są dyskusje sprzed 1-2 lat a wierzę, że od tego czasu trochę się pozmieniało...

Cena (bez VAT): max 1000 PLN
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: najchętniej ok. 5" ale może być nieco większy
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2GB/min. 16GB/bez znaczenia
Dual/Single sim: Dual Sim Full Active (koniecznie!)
Preferowane marki: nie mam
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska (w ostateczności Chiny bo ważna jest dla mnie gwarancja)
Wymagania (parametry, funkcje): LTE (wszystkie pasma w Polsce), GPS, bateria pozwalająca na swobodne używanie przez cały dzień
Opis: telefonu używam głownie do komunikacji (rozmowy, SMS, e-mail), do przeglądania internetu i do nawigacji. Nie gram w gry, zdjęcia robię rzadko, filmów video nie kręcę prawie wcale. Jeśli chodzi o Dual Sim Full Active to wystarczy mi, że tylko jedna karta będzie obsługiwać LTE, mogę też zakceptować jeden slot hybrydowy (SIM lub karta pamięci) ale wtedy potrzebuję min. 32 GB ROM

Z góry dziękuję za sugestie

Pozdrawiam

Tomek
OWL

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Jaki telefon z DSFA do 1000 PLN ?

Postprzez ddr » 13 cze 2016, o 11:58

Nie ma takich.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez OWL » 13 cze 2016, o 16:31

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czemu ? Cena ?
OWL

Postprzez ddr » 13 cze 2016, o 16:55

Bo nie ma na nie zapotrzebowania.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez OWL » 13 cze 2016, o 17:18

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zgadzam się, że DSFA super popularny nie jest ale jednak coś tam na rynku można znaleźć (Asus ZenFone 2, Huawei Honor 7).
Ale szukam dalej bo chciałbym się zmieścić w zakładanym budżecie ...
OWL

Postprzez Flyagaric » 14 cze 2016, o 11:45

Chyba powinieneś skupić uwagę na Honor 7. Primo: ma co potrzebujesz. Secundo (albo drugie Primo, jak kto woli :) ): to wciąż świetny fon i z dobrym wsparciem. Tertio: jest dostępny w polskiej dystrybucji w bardzo dobrych cenach. Na allegro można wyrwać legalne nówki z PL gwarą. Huawei oferuje całkiem niezłą opiekę swych produktów w EU. W tym wypadku kupno w Chinach niczego nie wnosi, bo ceny są teraz takie sobie, a gwarancja ani w połowie tak dobra jak w EU.
Bateria jest jednodniowa - da radę.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez OWL » 15 cze 2016, o 22:11

Dzięki za sugestię, rzeczywiście wygląda "prawie" idealnie, jedyny mały mankament to 16GB pamięci ROM i hybrydowy slot pamięci, którego nie mogę użyć ponieważ zależy mi na dual SIM. Ale nie dyskwalifikuje to telefonu, wygląda bardzo dobrze!

Pozdrawiam

Tomek
OWL

Postprzez OWL » 16 cze 2016, o 12:55

Chyba zdecyduję się na Honor 6 Plus, ma DSFA (obywa SIM obsługują transmisję danych) i 32GB ROM a to dla mnie najważniejsze, co prawda oryginalnie jest zainstalowany tylko KitKat ale już jest aktualizacja do Lollipop, reszta też do zaakceptowania. Można go teraz oficjalnie kupić w Polsce za 1200-1300 PLN brutto - jakoś przeżyję :-)

Raz jeszcze dziękuję wszystkim

Pozdrawiam

Tomek
OWL

Powrót do Jaki telefon kupić ?