• Reklama

Jaki telefon do 120$?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jaki telefon do 120$?

Postprzez Flyagaric » 20 kwi 2016, o 22:29

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie. Ten argument rozpatrzyłbym w pierwszej kolejności. Już się nie mogę doczekać kiedy zejdę na 5, lub chociaż 5.2 cala.
Potem wracasz do wybierania.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 54

Reklama

Postprzez XDDDD » 20 kwi 2016, o 23:07

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie. Ten argument rozpatrzyłbym w pierwszej kolejności. Już się nie mogę doczekać kiedy zejdę na 5, lub chociaż 5.2 cala.
Potem wracasz do wybierania.

W takim razie co lepsze MI4 vs MI4c vs Redmi 3?
XDDDD

Postprzez tpawel » 20 kwi 2016, o 23:18

Moim zdaniem każdy ma swoje zalety. Redmi 3 to bateria i wykonanie, mi4 to aparat i wykonanie a mi4c to aparat i wydajność. Wybieraj ;)
Ja mam redmi 3, bateria jest niesamowita
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Postprzez Flyagaric » 21 kwi 2016, o 00:56

Wszystkie 3 fajne, ale do czego innego. Oba Mi4 są do siebie podobne, ale promują inne elementy projektu. Redmi 3, to półka pod zupełnie innego użytkownika.

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To wykonanie w Redmi 3, to głównie robi dobrze spasowana metalowa obudowa. Komponenty wewnątrz Mi4c, są wyższej jakości - porównaj sobie np. transfery wewn. pamięci. Mnie by chyba wystarczył, ale kolega po swoich doświadczeniach może być przewrażliwiony na punkcie wolniejszej reakcji telefonu.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 54

Postprzez tpawel » 21 kwi 2016, o 11:23

Chodzilo mi tylko o wykonanie, w sensie obudowy, z resztą tego co napisales zgadzam się w 100% . Redmi 3 po wrzuceniu normalnego romu ani razu mi jeszcze nie zlagował, tak że nie ma tragedii. Ale faktycznie jeśli teraz mi4 można miec za tą samą kasę to trzeba się mocno zastanowic
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?