• Reklama

Jaki tel 5-5,5cala do 130$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jaki tel 5-5,5cala do 130$

Postprzez Grzech76 » 29 sie 2014, o 11:20

hellhammer! - świetny pałker jak również dobry i stary zespół metalowy - a problemy jak u dziecka ;-) .
Poczytaj wątek o newman k1s. Wyszła poprawka, która na tą chwilę wyeliminowała wady tego telefonu. Jak pisze również antelife.pl, sprzedawane przez nich telefony nie mają już problemu z wariującym ekranem.
Za niecałe 150$ otrzymujesz telefon:
WCDMA 900/2100 - aero działa.
Wyświetlacz 5" - HD
Procesor 8 rdzeni
Ram 2GB
Rom 16GB.
Może warto zaryzykować?
Grzech76

Pochwały: 3
Telefon:: nokia

Reklama

Postprzez hellhammer » 29 sie 2014, o 11:24

Grzech76 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:) w tym problem wlasnie ze to nie ja wybieram ten telefon :P ja mam inne preferencje niz moja kobieta :P ja osobiscie nie kupilbym tela wiekszego jak obecnie 4,5 cala. Dla mnie poprostu 5 cali juz za duzy jest a co dopiero 5,5. moze do neta idelanie sie nadaje, ale do pisania smsow, rozmow i przedewszytskim noszenia w kieszeni jeszcze np w pokrowcu juz dla mnie to tragedia. Ale co zrobisz jak kobieta chce :D

Jak wroce do domu podelse linki ktore znalazlem jesli chodzi o coolpada, pomozecie zdecydowac ktory sprzedawca :)

Newman k1s fajny ale uslyszalem za maly :D
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez hellhammer » 29 sie 2014, o 11:36

CZemu polecacie coolpada jak ma duzo problemow na stockowym romie? Nie kazdy jest fanem wgrywania romow!!
Co to za tel gdzie smsmy z banku nie dochodza, ma problemy z obieraniem i wyslaniem mmsow na orange,.
hellhammer
VIP

Postprzez Stofro » 29 sie 2014, o 12:16

Nie wiem jak te osoby, które owe problemy miały, ale u mnie takowych nie uświadczyłem. Może używali jakichś chińsko pochodnych apek do wysyłania sms/mms? Czy może po prostu źle coś skonfigurowane miały - nie wiem, nie znam się za bardzo na tym. Z orange wiadomości mi dochodzą jak z każdej innej sieci, a z bankiem też problemu nie mam.

P.S. Ten telefon ze sporo ilością luzu mieści się w jeansowych spodniach:) sms'y piszę się bardzo wygodnie(jeżeli robi się to trzymając fona pionowo)
Stofro

Telefon:: CoolPad

Postprzez alienv » 29 sie 2014, o 13:45

150$ to mało i bardzo ogranicza wybór telefonu, zwłaszcza jeśli zsumujemy wymagania które dla tego przedziału są istotnie ograniczające. po prostu mało jest tel 5.5 ze wsparciem wcdma 900.

nie jestes fanem wgrywania romow = nie kupuj androida
użytkownicy apple i WP tez aktualizuja soft, a ty narzekasz? litości...

wogole to problemy z dupy troche, jak ktos jest zbyt glupi by skonfigurowac sobie smsy to niech nie kupuje smaftfona. uzytkownikow tego telefonu na tym forum jest naprawde sporo i nie przypominam sobie by ktos mial tego typu problemy, ktore jak juz napisalem nie wygladaja na problemy konkretnego modelu a konfiguracji.
alienv
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: iOcean X7S
ROM: 4.2.2 0520

Postprzez hellhammer » 29 sie 2014, o 14:23

alienv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co ma andek i telefon do zmienay romow? Myslisz ze kazdy potrzebuje sie bawic w zmiane z 1000 romow ktore i tak sa g... a nie dopracowane?? Mnie nie interesuje slenczeni przed kompem i szukanie dobrego romu zeby wszytko dzialalo, a potem zabawa. Kupuje produkt i ma dzialac. Rozumie jest uaktualnienie oprogramowania oryginalnego ok mozna zaktualizwac....sam mam juz 3 tel na andku i drugi na wp. Wiec z czym to sie je. Mnie nie bawi godzinne siedzenie na necie i obczajanie a moze ten rom bedzie fajny a potem wgrywanie itp. To wy po to kupujecie smartfona zeby sobie wgrywac romy kolejne? Czy po to zeby uzwac go jako produkt do rzeczy do ktorych ejst przeznaczony?

A co do problemow z dupy jak to ujoles wlasnie na tym forum w dziale coolpad w collpad 7320 ten problem z smsami opisny zostal!! i wielu mu odpisalo ze orygianlny rom tak ma i ma duzo bugow. Stad moje pytanie. I to nie ja mam problem z smsami/mmsa. ale Kupujac komus komorke chce byc pewien ze nawet z tak blachymi sprawami tel nie bedzie mial problemu.
Wiec nie mow mi takich glupot, bo jak Cie drazni moj problem to po jaka cholere czytasz ten temat i odpowiadasz. To jest forum i chyba na tym polega, ale jak Tobie ciezko jest odpisac normalnie bez wygadywania farmazowonow to lepiej zrezygnuj z uczestnictwa!

Jakos na swoim sony xperia J, lg l70, nokia lumia 630, oraz na 2 jiayu jakie mialem okazje testowac nigdy nie musialem ustawiac smsow/mmsow. Zadnych konfuguracji wysylac. mms wyslany z jiayu i w odwrotna strone poszedl odrazu jak zostala wlozona karta sim do niego, dlatego mnie zdziwil wlasnie opisany problem z coolpad 7320 a ze wiadomo zamiaruje go kupic, a nie mialem go nigdy w reku wolalem sie zapytac niz potem zalowac, chyba kazdy by tak chcial prawda?

Cytuje jeden z kilku postow kilku roznych uzytkownikow ktorzy mieli ten problem!
D4k3d napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jestes pierwsza osoba ktora ma problem z tym telefonem, smsy z banku nie dochodza na domyslna apke, ale sciagnij apke sms go pro, albo najlepiej zmien rom wtedy wszystko zadziala, a aero2 dziala na 100% dobrze masz karty wsadzone ? w dobre sloty ? chyba cos nie tak robisz.

polecam zmiane romu na vanillaaosp 2.6

andy970 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
hellhammer
VIP

Postprzez shadow522 » 29 sie 2014, o 14:57

A moze pomysl nad lenovo a850 troche tanszy I spelnia wszytkie twoje wymagania.
shadow522

Telefon:: LeEco Cool1

Postprzez hellhammer » 29 sie 2014, o 15:06

shadow522 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest brany pod uwage i ten coolpad 7320 :) Takze dzieki za podpowiedz :) Ja czuwam nad bebechami, moja dziewczyna wygladowo wybiera :)
hellhammer
VIP

Postprzez Stofro » 29 sie 2014, o 15:14

Tylko ten Lenovo a850 cienki to on nie jest, no i rozdzielczość słaba. Aparat też nie taki jaki sobie życzysz...
Stofro

Telefon:: CoolPad

Postprzez ra-vau » 29 sie 2014, o 15:35

malkontent sie znalazl. 8-) masz tylko 150$, wybór telefonu to zawsze KOMPROMIS. Niema telefonow idealnych, bez wad. Nie umiesz sie z tym pogodzic, ze twoje male wymagania: aero, 5,5, oraz... ladny wyglad, sa niedostępne w proponowanych telefonachz chin, to rozgladnij sie za sprzetem ktory jest do kupienia w polsce i w ktorym to oczywiscie nie uswidczysz żadnych wad czy niedociagniec sprzetowych, czy softwareowych.

Ulatwie ci zadanie. 486zl +120vat'u. Daje to sume 606zl, wejdz na allegro, przejdz sie po komisach.... porownaj telefony ktore znajdziesz i SPELNIA TWOJE WYMAGANIA z tym coolpadem, po cym zastanow sie - czy wolisz szmelc, czy tego coolpada ktory jesli chodzi o 5,5' niema nadzien dzisiejszy zadnego konkurenta w tej cenie i wymaganiach.

ps. google - goclever quantum 600. :evil:
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez wojtek1 » 29 sie 2014, o 20:20

Jest jeszcze TCL s720
wojtek1

Pochwały: 1
Telefon:: TCL idol X

Postprzez hitachi139 » 30 sie 2014, o 00:17

Miałem nie dawno ten sam problem, jaki fon do 150 $ dla kobiety.Coolpad 7320 naprawde bardzo fajny fon tylko ja go kupilem za 140 $ z prezentami a teraz ceny urosły tak bardzo że bardziej opłaca sie kupić f1.Niektórzy kupili go za 120 $ i sie każdemu musiało opłacać a teraz cena powyżej 150 $ to już lichwa.Poza tym 7320 wymaga wgrania romu bo ten stockowy jest kapryśny i nie dopracowany ale sa inne ciekawsze.Po drugie pamiętaj o vacie , teraz trzeba mieć dużo sz cz ęscia by go nie zapłacic a z vatem to już przekroczysz o dużo te max 150 $.Pomyśl o tym bo jak twoja kobieta nie będzie grać w wymagające gry to możesz wybrać cos na mt6589t a wtedy można coś wybrać taniej.Swoją drogà co z tymi kobietami się stało że chcà tak duże telefony? Moja ma drobne dłonie i mojego coolpada musi obsługiwać dwiema dłonmi, jedyny plus że nosi go w torebce a nie w kieszeni.Ja swojego 7320 oddalem jej bo bardzo chciała bo jest fanko internetu i na dużym ekranie jednak obsługuję sie internet latwo ale jak mòwi ma 3 wady ten fon 1. Bateria starcza na ok 10 godz bo dużo siedzi na necie 2. Jest ciężki 3. To co jest zaleto jak duży ekran może być też wadą bo wstydzi się rozmawiać w miejscu publicznym bo przy uchu trzyma cieźką dużo cegle ktora jak twierdzi głupio wyglądami i czuję jak by sie na nią dziwnie patrzyli gdy rozmawia przez coolpada.
Ja teraz szukam cos z ekranem 5 cali bo 5, 5 to jednak duża nie wygoda , musisz pamiętać przy siadaniu by ci nie wypadł lub sie nie złamał.Wogule musisz mieć duze kieszenie w spodniCH no ale kobiet ten probldm nie dotyczy.
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?