• Reklama

Jaki tablet z Windows 8?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki tablet z Windows 8?

Postprzez xXxMederixXx » 19 wrz 2014, o 11:36

Witam,
Jaki (najtanszy) tablet z windowsem byscie mi polecili? Zalezy mi na przegladaniu internetu, przesylaniu plikow na ftp, gg, fb, filmiki na YT i od czasu do czasu jakas gra w przyzwoitej predkosci np. Gta:SA, Cs 1.6, Trackmania NF. Na gry z silnika source raczej bym nie liczyl
xXxMederixXx

Telefon:: Galaxy s2
ROM: CM 10

Reklama

Re: Jaki tablet z Windows 8?

Postprzez Wujek » 19 wrz 2014, o 14:23

Może Voyo a1 mini? Ewentualnie brat - Pipo W2.
Wujek

Pochwały: 7
Telefon:: ZTE v967s
ROM: LeWa OS v5 PL

Postprzez hellhammer » 19 wrz 2014, o 15:09

onda v975w
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez xXxMederixXx » 19 wrz 2014, o 18:46

Tak tez myslalem ale teraz zasadnicze pytanie czy podolaja temu co napisalem w pierwszym poscie, tym grom
xXxMederixXx

Re: Odp: Jaki tablet z Windows 8?

Postprzez franco » 19 wrz 2014, o 19:02

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolego uzywasz moze tego tabletu? Jestem nim zainteresowany, a nigdzie nie moge wyczytac ile jest miejsca na dane w tym tablecie. Co prawda ma on 32gb, ale duza czesc musi byc zajeta przez windowsa lub recovery. Potrzebuje informacji ile jest tam fsktycznie wolnego miejsca na dane.
Pytanie nr 2 to jak radzi sobie ten tablet z aplikacjami takimi jak ms office itp.?
Kokejne pytanie o przegladarke jak sobie radzi powiedzmy z 10cioma otwartymi oknami?
Tablet jest w swietnej cenie, ale malo jest info ad powyzszych kwestii.
franco

Telefon:: Lenovo A880
ROM: standard lenovo

Postprzez xXxMederixXx » 19 wrz 2014, o 23:48

A Ainol Inovo8?
xXxMederixXx

Postprzez hellhammer » 20 wrz 2014, o 16:12

franco napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolego uzywasz moze tego tabletu? Jestem nim zainteresowany, a nigdzie nie moge wyczytac ile jest miejsca na dane w tym tablecie. Co prawda ma on 32gb, ale duza czesc musi byc zajeta przez windowsa lub recovery. Potrzebuje informacji ile jest tam fsktycznie wolnego miejsca na dane.
Pytanie nr 2 to jak radzi sobie ten tablet z aplikacjami takimi jak ms office itp.?
Kokejne pytanie o przegladarke jak sobie radzi powiedzmy z 10cioma otwartymi oknami?

niesety nie miałem go w rekach sam się przymierzam do jego zakupu, winda mało zajmuje na tablecie, mimo ze to windows, instalator sam rozpoznaje co to za urządzenie. na kmpie sporo zajmuje.
Ja rozważam zakup tańszej wersji z andkiem czyli 975i i postawienie samemu windy na tym, podobno się da.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez franco » 20 wrz 2014, o 16:14

Czytalen na forum onda, ze kiepo chodzi z postawionym winem samodzielnie. Jakis koles wgral samodzielnie i narzekal. Chociaz z 2giej strony nie bardzo wiem, co tam moze nie dzialać... Jakbys wgral to daj znac jak to chodzi.
franco

Postprzez franco » 20 wrz 2014, o 16:22

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

niesety nie miałem go w rekach sam się przymierzam do jego zakupu, winda mało zajmuje na tablecie, mimo ze to windows, instalator sam rozpoznaje co to za urządzenie. na kmpie sporo zajmuje.
Ja rozważam zakup tańszej wersji z andkiem czyli 975i i postawienie samemu windy na tym, podobno się da.

Ostatnio dostrzeglem na aliexpress takie cudo jak teclast x98air. Wizualnie chyba to samo co onda. Robia w wersji z androidem i windowsem. Ten z androidem ma modem 3g i bluetooth 4.0. Ja chce kupic cos z windowsem. Myslalem o lenovo mix2, czy hp 2w1 11,6 cala. Tyle, ze to kosztuje 1,5 tys zl. A z china mozna miec za 600. Co prawda brak klawiatury, touchpada, dodatkowych usb oraz mniejsza pamięć zarowno ssd jak i ram, ale ustrojstwo z chin kosztuje 40% tego co powyższe. Szkoda, ze nie mozna dokupic do tych tabletów dedykowanej klawiaturki z touchpadem, tak by tworzyly cos a'la netbook w razie potrzeby.
franco

Postprzez xXxMederixXx » 20 wrz 2014, o 16:47

Przepraszam, ze sie wtrace ale moznaby tak bardziej na moj temat? :)
xXxMederixXx

Postprzez victor44 » 20 wrz 2014, o 22:06

Ja mam lenovo miix kupilem na alledrogo za 700 zl polecam ma ssd 64 gb i 2 gb ram jest to poprzednik miix2. Dobrze smiga ja bym sie nie pchal w tablety z chin z windowsem.
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Postprzez marx » 21 wrz 2014, o 01:07

to po co kupiłeś chińskiego lenovo?
chyba że chodzi ci o windowsa?
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim