• Reklama

Jaki Smartphone

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Jaki Smartphone

Postprzez WDG » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:02

Nie wiedziałem jaki dział wybrać jeśli zły to przepraszam i proszę o przeniesienie.
chciałbym kupić jakiegoś smartphone'a tak do 800zł i prosił bym was o pomoc w wyborze ponieważ się na tym nie znam, zacznę wymieniać co taki telefon powinien mieć:

-może być używany na to jestem przygotowany bo wiem że za te pieniądze nic nowego i dobrego raczej nie kupie.
-Lepiej żeby nie był chiński jeśli już to tylko bardzo dobra podróbka.
-dobry procesory
-do gier dobry (wiem,nie tylko to się liczy)
-żeby miał wi-fi(beż wi-fi przeżyje ale wolałbym mieć)
-mile widziany android
-klawiatura QWERTY(może być,nie musi)
-dotykowy ekran mile widziany
-dosyć dobre głośniki (dużo słucham muzyki,wiec żeby nie zapychać kieszeni mp4 chciałbym mieć to w jednym telefonie)
Ogółem telefon ma być do zabawy i do internetu

Zastanawiałem się nad takimi telefonami:
-HTC Magic
-HTC S730
-n97(trudno znaleźć taką używkę na allegro)

Jeśli moglibyście mi coś zaproponować i ocenić telefony które wybrałem to byłbym wdzięczny jak już wspominałem nie znam się na telefonach tym bardziej na smartphone'ach,prosił bym też o podanie najlepszego waszym zdaniem telefonu i jego plusów i minusów.

Dziękuje wszystkim za pomoc
WDG

Reklama

Postprzez Koron » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:15

Samsung M8910 PIXON 12. Może nie na androidzie natomiast używke dostaniesz do 800 zł. Aparat 12 Mpix, autofokus, ksenonowa lampa, wideo 720x480 @ 30 fps, napewno zrobi ciekawe foto i nakręcisz ciekawy filmik 30 fps już ładnie. Nie wiem czy ma qwerty ale wątpie by nie miał. Ma wifi, wyświetlacz 3,1 cala, 480 x 800 pikseli, AMOLED, 16 mln kolorów, oczywiście dotyk. Pamięć wbudowana 150 MB. Można wsadzić karte pamięci Micro SD do 16 GB. Ma bluetooth, CSD, GPRS Class 10, EDGE Class 10. Klient e-mail, odtwarzacz DivX i Xvid, GPS z funkcją AGPS, akceleromert, radio FM, wyjście TV, HSDPA 7,2 Mb/s, HSUPA. Naprawdę ciekawy telefon. Lub iPhone 2G na allegro za 500 zł chyba nie trzeba opisywać też konkretny telefon chodź osobiście wybrałbym samsunga, lepszy aparat, ma jave, można wsadzić karte pamięci 16 GB.
Koron

Postprzez WDG » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:22

No właśnie co do IPhone na niego jest dużo gier i aplikacji ale czy to nie jest tak że trzeba je ściągać za kasę ze specjalnej strony(nie pamiętam nazwy) ?poza tym czy do iphone'a włożę kartę pamięci?
A co do Samsunga to przeczytałem że ma słabe głośniki

aha i czy duża jest różnica miedzy Iphone 2G a 3G? czy na każda generacje są osobne aplikacje?
Ostatnio edytowano piątek, 23 kwietnia 2010, 21:26 przez WDG, łącznie edytowano 1 raz
WDG

Postprzez wilku44 » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:26

ja polecam nokię n95
tu masz opis telefonu:

[hide]http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/Nokia/N95/nokian95[/hide]
Ostatnio edytowano niedziela, 25 kwietnia 2010, 14:58 przez wilku44, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli pomogłem potwiedź to wybierając przycisk
wilku44

Postprzez WDG » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:28

nie,ten telefon odpada nie lubię większości noki ,mój znajomy ma taką i nie przypadła mi specjalnie do gustu
Zaskoczyło mnie że Iphone 2g można już od 400zł kupić możliwe że na niego się zdecyduje ale mimo wszystko proszę o więcej opini
Proszę o opowiedz na moje pytanie z przed ostatniego postu ponieważ go edytowałem
Ostatnio edytowano piątek, 23 kwietnia 2010, 21:39 przez WDG, łącznie edytowano 1 raz
WDG

Postprzez Koron » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:30

Dla mnie n95 to badziew, nie dość że duża, mały wyświetlacz, bez dotyku, aparat też nie powala, no i za taką kase można mieć lepszy telefon. Do iPhona ściąga się gry i aplikacje z appstore, nie które za free, a nie które za kase. Do iPhona nie włożysz karty pamięci ale co z tego skoro są wersje po 8 GB. I gdzie wyczytałeś że samsung ma słaby głośnik, bo jak narazie przeszło mi przez ręce kilka samsungów i brat też miał kilka wszystkie grały ładnie i czysto, i były to telefony z niższej półki.

Edit:
Na każdą generacje są te same gry, różnica pomiędzy 2g a 3g jest taka że 3g wygląda troszke inaczej, ma tylny panel w całości i lepszy procesor. 2g ma 400 Mhz, a 3g ma 600 Mhz, chodź 2g i tak śmiga bardzo szybko jak dla mnie ;) Innych różnic nie znam
Koron

Postprzez wilku44 » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:33

pare słów o iphonie 3g http://www.komorkomaniak.pl/894/umarl-i ... iphone-3g/ [osobiście nie polecam iphonów]

film:
http://www.youtube.com/watch?v=w6nT1CwsO7k
Ostatnio edytowano piątek, 23 kwietnia 2010, 21:44 przez wilku44, łącznie edytowano 2 razy
wilku44

Postprzez Koron » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:39

Po pierwsze, dlaczego kasujesz moje dopiski? Po drugie nie masz z czym się nie zgadzać bo napisałem że więcej różnic nie znam, a nie że więcej różnic nie ma. Napisałem dwie największe różnice. Może jednak napiszesz dlaczego nie polecasz iphona?
Koron

Postprzez wilku44 » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:44

nie usuwam twoich dopisków bo jesteś adminem i nie mam takiego prawa [nie chcę bana]
mój znajomy ma Toshibę G900, toshiba, telefon dziwne co nie? ale telefon solidny

tu masz specyfikacje:
http://www.mgsm.pl/katalog/toshiba/g900/

nie jestem przekonany do iphonów, jakoś sam nie wiem czemu słyczałem o nich różne opinię.
wilku44

Postprzez WDG » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:45

a czy te gry i aplikacje można ściągać tylko z appstore czy można z innych stron internetowych za darmo tak samo jak to jest z grami java(na stronie producenta płacisz ale jest masa stron gdzie te gry możesz ściągnąć za darmo-oczywiście nielegalnie,ale jednak lub np z rapidshare/torrentów)

A o słabych głośnikach przeczytałem na pierwszej stronie z opiniami o tym telefonie które mi się wyświetliły w Google
"rdzo dobry odtwarzacz chociał głośnik taki średni jest"
"Telefon ogólnie bardzo fajny, zdjęcia rewelacyjne, wyświetlacz również, głośnik jest do dupy"

Co do Toshiby to wolałbym trochę dołożyć i wziąć tego iPhone'a
Ostatnio edytowano piątek, 23 kwietnia 2010, 21:52 przez WDG, łącznie edytowano 1 raz
WDG

Postprzez Koron » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:50

Chyba tylko z appstore, co do głośnika w samsungu ja osobiście mam inne zdanie ;) Zaproponowałem telefon który wydaje mi się dobrym wyborem za taką kase, jedyny minus to że nie ma androida. Jeżeli telefon był by na androidzie wolałbym go niż iphona 3g ;)
Koron

Postprzez wilku44 » piątek, 23 kwietnia 2010, 21:54

Głośników może samsungi nie mają najlepszych [sam mam samsunga] ale nie charczą i wydają ładne dźwięki. Aparaty też z regóły mają dobre ale wolę te z sony ericsonów. Podsumowójąc samsung to pożądne telefony ale nie najlepsze.
wilku44

Następna strona

Powrót do INNE MARKI