• Reklama

Jaki rom do telefonu? galaxy note 4

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Jaki rom do telefonu? galaxy note 4

Postprzez kubulec97 » 30 mar 2016, o 07:58

Cześć wszystkim Na wakacjach zakupiłem podróbke telefonu pod nazwą s900 galaxy note od nie jakiej firmy Smart phone. Do grudnia wszystko super dzialało, lecz nagle telefon został zawirusowany (na pulpicie pojawiały mi się ikony aplikacji których nie pobierałem, pobierało jakieś chinskie aplikacje i wywalało na ekranie reklamy ) Próbowałem to naprawiać lecz żaden antywirus z tym nie dawał rady. I na początku nowego roku po wyłączeniu telefonu nie mogłem już o uruchomić. Przy uruchamianiu podświetla się ekran i nic dalej się nie dzieje, po podłączeniu do pc pokazuje tryb ładowania (komputer wykrywa telefon). Po naciśnięciu home +volume- + power pojawiają się 3 opcje: recovery mode, fastboot mode oraz normal boot. Wybranie 2 ostatnich opcji nic nie daje nadal telefon tak samo sie zachowuje, a w trybie recovery opcje takie jak wipe data/factory reset, reboot system now nic nie pomagają GWARANCJI nie mam z mojej głupoty ją straciłem, więc musze samemu to naprawiać.

Ktoś z was wie może jaki rom do niego??
Link do aukcji:
http://archiwumallegro.com.pl/note+4+5+ ... 43639.html
Pobrałem kilka romów ale flash tool mi wywala błąd że zły rom i nie do tego telefonu..
kubulec97
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 07:48
Telefon:: galaxy note

Reklama

Powrót do ROMy i Modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron