• Reklama

Jaki najtańszy TABLET z win8.1?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jaki najtańszy TABLET z win8.1?

Postprzez bloodyopel » 27 sty 2015, o 01:10

Witam! Poszukuję jak najtańszego tableta minimum 8" z windows'em 8 w konfiguracji 2 gb ram / 32 gb rom. Ewentualne dodatki typu HDMI, 3g itp mało istotne. Ma mi po prostu zastąpić dźwiganie dużego laptopa na uczelnię "na co dzień", czyli przeglądarka, acrobat, office itp to będzie jego główne zastosowanie :) wszelakie promocje i okazje mile widziane. Na DHgate mam jeszcze kupon -10$ więc jeśli coś tam to cena zawsze o "dyszkę" mniejsza :)
bloodyopel

Reklama

Re: Jaki najtańszy TABLET z win8.1?

Postprzez shayk » 27 sty 2015, o 01:27

MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez bloodyopel » 28 sty 2015, o 00:05

Czyli dokładnie ten sam tablet i ta sama aukcja, którą sam znalazłem ;-) nie da się go nigdzie taniej kupić? :-P
Dogadałem się z chińczykiem, że wysłałby mi zwykłym Singapore Postem, jest w ogóle szansa że minę celny przy takim gabarycie? Bo jeśli chodzi o telefony zatrzymali mi 1 z 4 ale jednak tablet większy...
bloodyopel

Postprzez Adachorr » 28 sty 2015, o 03:58

Możesz jeszcze zerknąć na teclast x80h (link przykładowy ale dużo taniej nie kupisz)
http://www.aliexpress.com/item/8inch-Te ... 85260.html

Posiada hdmi, nie obsługuje zasilania dysków przez usb otg ale pendrive bez problemu zasili. Generalnie ludzie raczej go sobie chwalą.
Adachorr

Telefon:: Samsung

Postprzez bloodyopel » 28 sty 2015, o 21:54

Fakt, napewno na jego korzyść przemawia dual boot, android w zanadrzu nigdy nie zginie :) no ale za tą przyjemność 20$ więcej czyli po tym nieszczęsnym kursie okolo 75zł drożej...
bloodyopel

Postprzez bar4u » 29 sty 2015, o 00:31

Niestety kupić x80h to jak w totka wygrać. Pisałem do trzech sprzedawców, ostatni na chat stwierdził że ma, po opłaceniu stara gadka "sory my friend", I zamiennie może wysłać chuwi z gratisowym etui...
Moje chuwi już wyjechało z Amsterdamu więc jak UC nie zatrzyma za brak CE, to może po weekend-dzie jakąś małą recenzję zrobię..
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Powrót do Jaki telefon kupić ?