• Reklama

Jaki ebook w dobrej cenie

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Jaki ebook w dobrej cenie

Postprzez Aaqu » piątek, 4 listopada 2016, 22:17

Poszukuje ebooka najlepiej cos w stylu epapieru albo coś podobnego ale nie moge znaleźć
Aaqu

Reklama

Re: Jaki ebook w dobrej cenie

Postprzez Rafal1435 » piątek, 4 listopada 2016, 23:42

Bez sensu w Chinach to kupować einki często się zawieszaja więc wolał bym mieć gwarancję na miejscu tym bardziej ze ceny są "srednie"
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez zbawiec » sobota, 5 listopada 2016, 10:01

Nie kombinuj bpbedziesz żałował. Bierz Kindle z Amazon.de. Jak nie wiesz co brać poczytaj http://www.swiatczytnikow.pl. Na Amazonie co jakiś czas są promocje, można też tam kupić używki z gwarancją Amazona w bardzo dobrym stanie. W zależności od modelu do 250 zł z dostawą powinieneś coś znaleźć. Sam od 6 lat mam kindla i wciąż działa super. Na podanej stronie jest teraz info razem z linkami do Amazon.de obecnie jest dostępny Kindle classic używany z gwarancją za 190 zł. Nie wiem czy coś może to przebić z Chin.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zbawiec

Postprzez Rafal1435 » sobota, 5 listopada 2016, 10:11

Raczej nie przebije nic, a tak jak mowie często zdarza się że wyświetlacze robią się zamrożone.
Ja osobiście kupował bym albo w PL albo na Amazonie (o ile dalej gwarancja jest na slowo)
Rafal1435
VIP

Postprzez zbawiec » sobota, 5 listopada 2016, 21:10

Na Amazonie gwarancję masz producenta czy nowy czy używany na rok czasu

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zbawiec

Postprzez Esper » sobota, 5 listopada 2016, 21:18

kilka razy przyglądałem się czytnikom na einku z Chin - nic specjalnie opłacalnego, a ewentualna reklamacja to sporo czasu stracone.

Z Chin jak coś polecam jednak szukać etui, dużo taniej wychodzi :)

Jeśli zaś chodzi o czytnik to bierz w Polski, 2 lata gwarancji, dla mnie kindle są przereklamowane, mam pocket booka 213 i lynx boox'a - jeden to podstawka z 6" nawet bez podświetlania ale bardzo fajna, drugi już z podświetlaniem, 6,8" i androidem 4.1 - przydatne.
Esper

Pochwały: 3

Postprzez Rafal1435 » sobota, 5 listopada 2016, 21:45

Esper napisał(a):kilka razy przyglądałem się czytnikom na einku z Chin - nic specjalnie opłacalnego, a ewentualna reklamacja to sporo czasu stracone.

Z Chin jak coś polecam jednak szukać etui, dużo taniej wychodzi :)

Jeśli zaś chodzi o czytnik to bierz w Polski, 2 lata gwarancji, dla mnie kindle są przereklamowane, mam pocket booka 213 i lynx boox'a - jeden to podstawka z 6" nawet bez podświetlania ale bardzo fajna, drugi już z podświetlaniem, 6,8" i androidem 4.1 - przydatne.

To fakt android ułatwia na pewno bo pewnie nie trzeba wszystkiego przerabiać jak na kindle ale znowu nie przesadzajmy, w kindle jest za to super gwarancja a przynajmniej była jak handlowalem czynnikami to na slowo wierzyli że czytnik jest zepsuty i wysyłali z automatu nowy
Rafal1435
VIP

Postprzez Esper » sobota, 5 listopada 2016, 23:22

gwarancja to rzecz dobra, ale dla mnie najwazniejsza jest jej dlugosc, wole 2 lata niz rok dobrej

android jest dobry, bo mozna instalowac rozny soft, nie jest sie ograniczonych do tego od producenta - bardzo przydatne :)
Esper

Pochwały: 3

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 6 listopada 2016, 00:16

Z doświadczenia wiem że jak kindle się nie zepsuje w pierwszym miesiącu to będzie chodził
Rafal1435
VIP

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić