• Reklama

Jak zmienić ocene feedback komentarz

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak zmienić ocene feedback komentarz

Postprzez changemind » 18 sie 2014, o 11:37

Może ktoś podpowiedzieć, gdzie zmienić komentarz, gdy jest już wystawiony?
changemind

Reklama

Re: Odp: Oświetlenie LED

Postprzez mar76ek » 18 sie 2014, o 13:50

changemind napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wchodzisz w "My aliexpress" potem klikasz po lewej stronie "Manage feedback". Jak wystawiles juz komentarz i chcesz go zmienic kliknij "Active feedback" i wybierz komenterz do zmiany. Na zmiane komemtarza masz 30 dni od jego wystawienia.

Wysłane z JY-G4S

Autor postu otrzymał pochwałę
mar76ek
AKTYWNY

Pochwały: 3

Re: Jak zmienić ocene feedback komentarz

Postprzez Cieptak » 8 kwi 2015, o 13:40

I tam wybrać reply czy report?
Cieptak

Postprzez ska » 8 kwi 2015, o 15:22

Zmienić można tylko komentarz negatywny / neutralny na pozytywny. Nie ma możliwości zmiany pozytywnego komentarza. Przerabiałem to już.
ska

Pochwały: 6

Postprzez Paweł1000 » 30 maja 2016, o 11:52

U mnie tak się nie da, pewnie coś źle robię, a robię tak: wchodzę w "My aliexpress" potem klikam po lewej stronie "Manage feedback" i dalej nie wiem co robić, komentarz już wystawiłem, ale go tu nie ma, nie ma też "Active feedback" abym mógł go kliknąć, zamiast tego u mnie jest "PUBLISHED FEEDBACK" jak tam kliknę to mam tylko LEAVE MORE FEEDBACK i REPLY TO FEEDBACK. Czyżby tak się działo dlatego że komentarze mam zaznaczone OPUBLIKOWANE ZGŁOSZENIE (PUBLISHED FEEDBACK)?
Paweł1000

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI