• Reklama

Jak wypłacić pieniądze ze skrilla

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Jak wypłacić pieniądze ze skrilla

Postprzez newyorker55 » 6 cze 2013, o 16:37

Witam, zostało mi na koncie skrill 300 złotych, czy może mi ktoś pomóc wypłacic te pieniądze na konto bankowe? Na skrillu mam napisane, że muszę zweryfikować swoją tożsamość... O co z tym chodzi?
newyorker55

Reklama

Postprzez Artee » 6 cze 2013, o 17:26

Albo musisz zaznaczyć opcję wysyłki listu potwierdzającego i wtedy oni wyślą Ci list potwierdzający (coś jak na allegro) albo napisz do nich, że chcesz potwierdzić swoją tożsamość i wyślij im screeny z Twojego konta bankowego.
Artee

Postprzez darek1977 » 6 cze 2013, o 19:20

Witam ja zrobiłem tak. jeśli masz konto w polskim banku klikasz na bank account add w ustawieniach skrill poproszą cię o weryfikacje czyli przelew 1 dolara czy jakie tam walut masz celem potwierdzenia autentyczności konta. Następnie robisz przelew na swoje zweryfikowane konto. Za wypłacenie środków ze skrilla pobierają opłatę.
darek1977

Postprzez bartazzz » 7 cze 2013, o 10:44

chyba około 8pln
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI