• Reklama

jak rozegrac spór

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: jak rozegrac spór

Postprzez kr1s1983 » 12 wrz 2014, o 11:04

dzieki za pomoc.Zaktualizowalem go do MUI Polska.Dioda flash wróciła.jednak jest problem jakis z bateria.Naładowana do pełna leci w oczach po nocy ze 100% do 78%.Wszystkie apsy ubite,jedna karta SIM w trybie GSM.Znow podladowalem do pełna i widze ze dzis tez leci dosyc mocno prawie telefonu nie dotykam
kr1s1983

Pochwały: 2
Telefon:: Xperia J

Reklama

Postprzez ebola1972 » 12 wrz 2014, o 19:01

Ja zrezygnowałem z przesiadki na 1s. Ze starym Red Rice nie miałem nigdy problemów. Wiele osób narzekało na problemy z 1s. Przestałem już śledzić temat 1s. Ogólnie tylko wiem, że na kolejnych wersjach stable jest coraz lepiej.

Wysłane z Xiaomi Red Rice
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez Gravis » 12 wrz 2014, o 19:21

Ja też używałem RR bez 1S, z racji problemów. Śledząc jednak zdaje się, że kłopoty już wyeliminowane.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez bar4u » 12 wrz 2014, o 20:36

Ostatnie wydanie jest pozbawione błędów z zarządzaniem Ram .
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI