• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez ozon » 13 lut 2013, o 14:17

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Pisałem według informacji z ich strony. Jednak masz rację, przepraszam, jak przed chwilą sprawdziłem, oto formy płacenia, które są dziś dostępne na Aliexpress:

Obrazek
ozon
 
Posty: 111
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 12:34
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1

Reklama

Postprzez tosemjaONY » 13 lut 2013, o 16:04

Zamówiłem kartę w mbanku. Kasa została pobrana, transakcja zakończona, karta niby wydana. Na maila nic nie dostałem. Ile czekaliście na kartę?
tosemjaONY
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 14:29
Lokalizacja: Nysa

Postprzez stifler959 » 13 lut 2013, o 16:18

31.01 zamówiłem kartę a dopiero 12 do mnie dotarła.
stifler959
AKTYWNY
 
Posty: 250
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 21:23
Lokalizacja: z nienacka
Pochwały: 3

Postprzez tosemjaONY » 13 lut 2013, o 16:26

To ta ekarta przychodzi fizycznie?
To nie jest tylko w pdfie czy coś?
tosemjaONY
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 14:29
Lokalizacja: Nysa

Postprzez stifler959 » 13 lut 2013, o 17:03

tak przychodzi fizycznie i dopiero wtedy możesz ją aktywować.
stifler959
AKTYWNY
 
Posty: 250
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 21:23
Lokalizacja: z nienacka
Pochwały: 3

Postprzez ozon » 13 lut 2013, o 17:44

Nie wiem, czy tu można pisać wyłącznie o produktach z mBanku, ale np. założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego walutowego z kartą debetową w Alior Sync jest całkowicie bezpłatne. Nie ma opłat rocznych, za wydanie karty, itd. Tą kartą oczywiście można płacić w internecie, w tym na Aliexpress.

Gdy mamy konto złotówkowe w Alior Sync, wystarczy kliknąć utwórz nowy rachunek, wybieramy oszczędnościowo-rozliczeniowy, walutę, wysłanie karty pocztą (bezpłatne) i mamy konto z kartą. [hide]http://static.sync.pl/attachment/Tabela_Oplat_i_Prowizji.pdf [/hide]

Jeśli ktoś ma złotówki, to bezpłatnie można przelewać złotówki z Alior Sync do wybranych kantorów internetowych i po wymianie na konto walutowe. Więc nic nie tracimy na bankowych kursach wymiany, czy przewalutowaniach. Super sprawa.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ozon, łącznie edytowano 5 razy
ozon
 
Posty: 111
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 12:34
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1

Postprzez bruceu » 15 lut 2013, o 21:03

Witam

Założyłem online konto w mBanku i wziąłem sobie do niego też kartę, która VISA electron, która przyjdzie do mnie podobno do 10 dni.
Moje pytanie: czy tą kartą też mogę płacić na aliexpress czy jeszcze potrzebuję założyć kartę do płatności wirtualnych ?
Czy może jeśli zapłacę przez visa electron to mi jakoś za przewalutowanie policzą, a jak założę to płatności w necie w walucie USD to taniej wyjdzie ?
Avatar użytkownika
bruceu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 00:08
Lokalizacja: W K

Postprzez Kafrow » 15 lut 2013, o 21:11

Musisz zamówić jeszcze eKarte rozliczaną w USD. Wydanie 25zł. Przychodzi też pocztą w ciągu 10 dni.
Kafrow
 
Posty: 56
Dołączył(a): 29 sty 2013, o 19:59
Lokalizacja: Zamość

Postprzez east-import.pl » 15 lut 2013, o 21:24

dppiotr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wcale nic nie musi . A jedynie może . Oczywiście zwykłą kartą możesz płacić Przed płaceniem Sprawdz limity jakie są na karcie ustawione i możesz Płacić zwykłą kartą do Konta
east-import.pl
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 17:37
Lokalizacja: east-import

Postprzez gramacz » 15 lut 2013, o 22:18

visa elektron jest chyba rozliczana w EUR czyli koszt przewalutowania EUR>USD

Ale upewnij się w jakiej walucie jest rozliczana.
Koszt przewalutowania to ok 10zł za 100 dolarów czyli jak rocznie kupisz za więcej niż 250 dol to opłaca się internetową mieć, po za tym internetowa daje większe bezpieczeństwo płatności w zagranicznych e-sklepach.
Avatar użytkownika
gramacz
 
Posty: 181
Dołączył(a): 8 mar 2011, o 01:00
Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez barteczq » 16 lut 2013, o 00:49

a czy jest możliwość aby na te wirtualną karte z mbanku otrzymywac pieniądze zza granicy, oczywiście w dolarach?
barteczq
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 15:10
Lokalizacja: polska

Postprzez Efyr » 16 lut 2013, o 20:06

ozon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na pewno darmowe?
Bo w kategorii konto walutowe w tabeli opłat i prowizji [hide](http://www.sync.pl/produkt/Konto+Walutowe)[/hide] znalazłem taki zapis:
Przelew zagraniczny (inny niż europejski) w bankowości internetowej Od każdego przelewu 30 zł

Chyba, że w złym miejscu patrzę?
Ostatnio edytowano 21 lut 2013, o 11:48 przez Efyr, łącznie edytowano 1 raz
Efyr
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:34
Lokalizacja: się biorą dzieci

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama