• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Rangiz » 8 sty 2017, o 11:44

Jak ludzie nawet nie patrzą na zabezpieczenia strony www w momencie przepisywania swoich danych wrażliwych, w sklepach zewnętrznych, u Azjatów, gdzie nikt nie wydał grosza na szyfrowany ruch sieciowy, to sami podają przestępcom dane na tacy. Na głupotę nie ma rady, z takich sklepów się nie korzysta.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez kouczan » 8 sty 2017, o 12:51

Czy do pojedynczego zakupu na ali opłaca się zakładać konto walutowe z kartą, czy lepiej zapłacić przez przelewy24? Przelewy24 są w miarę bezpieczne?

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
kouczan
 
Posty: 13
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 11:16
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 8 sty 2017, o 13:23

Są bezpieczne. Jednak opłaca się zakładać konto nawet dla jednego zakupu, bo nic Cię to nie kosztuje, poza tym jak znam życie to nigdy na jednym zakupie się nie kończy.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 8 sty 2017, o 22:30

Chyba, że to jeden zakup szczoteczki do słomek za kilkanaście centów, to wtedy nie warto.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marecky78 » 10 sty 2017, o 09:40

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no właśnie walutomat mi chcę kasować 2,15 USD, więc na razie opłacalność znikoma... podobnie wychodzi z przelewy24 na ali, na Gearbestach teraz kombinacje z płatnościami w jenach, więc też nie wpłacam tylko czekam na zmiany w Nestbanku...
marecky78
 
Posty: 81
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 14:19
Pochwały: 2
Telefon:: LG

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez antek » 14 sty 2017, o 19:00

Ja mam kartę w Nestbanku a i tak zapłaciłem Przelewy24, bo jak przyszło do zakupu to nie było autoryzacji banku. Przepłaciłem niecałe 10zł, więc nie opłacało się zakładać karty. Tylko straciłem kasę na przelaniu na dolary i z powrotem i 0,35 USD za usługę korzystnych kursów walutowych. W cenniku jest jeszcze jakaś opłata za włączenie korzystnych przewalutowań, ale tego mi nie pobrali a już wyczyściłem konto do zera. Może ten brak autoryzacji transakcji miał związek z jakimiś pracami technicznymi w systemie na koniec roku, ale za taką obsługę to ja dziękuję. Tylko sobie zamroziłem kasę. Wolę płacić deczko drożej ale szybko a nie zastanawiać się czy karta w Nestbanku zadziała czy nie i uprzedzając pytanie, była aktywna.
antek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 14:33
Lokalizacja: w-wa

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez melonito » 14 sty 2017, o 19:07

Czy kartę prepaid z liderwalut.pl mogę załadować w innym kantorze np. walutomat.pl ? W panelu lidera walut widzę jakiś nr rachunku karty.
melonito
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:35
Telefon:: Lenovo A820 - czekam

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 14 sty 2017, o 20:37

@antek
Jak wolisz przepłacać 10zł przy każdym zakupie to twoja wola. Wg mnie dla oszczędności 10zł warto zakładać kartę (bo pewnie i tak więcej niż jeden raz coś kupiłbym).
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 20 sty 2017, o 16:14

antek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Załóż sobie konto w kantorze aliora. Do tej pory nie miałem problemów , a z nest bankiem już były przy rejestracji ;nie tylko w moim przypadku. Jak widać nest spada na dno.
Frozen drugi
 

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez djvenom1 » 20 sty 2017, o 19:28

czy na kracie walutowej w kantor alior mogę trzymać i dolary i złotówki czy do złotówek muszę mieć oddzielne konto?
djvenom1
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 12:41
Telefon:: xiaomi
ROM: global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez akir » 20 sty 2017, o 20:09

djvenom1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz tam konto zł walutowe jakie sobie wybierzesz

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Nikita_Bennet » 25 sty 2017, o 17:22

czyli dalej za zakupy na ali najlepszym rozwiązaniem jest karta USD z kantoru alioru?
Bo akurat chce kupić ze 2-3 rzeczy a karta jeszcze ważna do wakacji.
Nikita_Bennet
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 gru 2013, o 10:05
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama